• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım lütfen

son yazılımı usb den atarken galiba erken anahtarı kapatıp açmışım. cihaz açılmadığı için stanby konumuna alıp rs232 ile dosyayı atamiyorum. başka türlü yazılımı comdan nasıl yükliyebilirim?

Cihazın ön panelinde hiç bir şey yokmu?O yazısı şeklinde bir ibare ya da ışık...

Yorum yap

evet maalesef hiçbir yazı yok

Yorum yap

Peki cihazınızı fişten çekip boot modunda yazılım atma şeklinde yazılım atmayı denedinizmi? Birde öyle deneyin olmazsa servise götürünüz...

Yorum yap

öndeki yukarı aşağı tuşu basılı tutarak aöçiyorduk galiba? öylede denedim olmadı. komları gör müyor. sevgili ASFİYO yardımlarınız için teşekür ediyorum. şu boot menüden atmayi tam olarak bana açıkliyabilirmisiniz?

Yorum yap

Bu linkten inceleyebilirsiniz resimli anlatım var...
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189

Yorum yap

asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              teşekür ediyorum.yardımlarınız için sağolun. verdiğiniz adresteki yöntemi eksiksiz uygulamaya çalışacağım. galiba boot menuda 2. ve 3. seçenekleri beklemeden tuşu bırakıyordum.
              oda olmazsa 2. hdtv den yükleme yapacaüım.
              iyiakşamlar

Yorum yap

pardon hatalı mesaj oldu

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  teşekür ediyorum.yardımlarınız için sağolun. verdiğiniz adresteki yöntemi eksiksiz uygulamaya çalışacağım. galiba boot menuda 2. ve 3. seçenekleri beklemeden tuşu bırakıyordum.
                  oda olmazsa 2. hdtv den yükleme yapacaüım.
                  iyiakşamlar
                  arkadaşım kanal- tuşuna basarak fişi tak daha sonra yükleme loderinden (Stblink) direk sw downa tıkla orda bot modunu seçerek yükleme yaparsın.aynı sorunu yaşadım ve çözdüm.bilgine kolay gelsin

Yorum yap

atmaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşım kanal- tuşuna basarak fişi tak daha sonra yükleme loderinden (Stblink) direk sw downa tıkla orda bot modunu seçerek yükleme yaparsın.aynı sorunu yaşadım ve çözdüm.bilgine kolay gelsin
                    maalesf aynı yöntemle olmadiği gibi ,şimdi servisteyim sıfır cihazdan da yükleme yapmaya çalışıyoruz olmuyor. çaresiz kaldım. arkadaşlar lütfen yardım

Yorum yap

sevgili asfiyo verdiğiniz linkteki yöntemle sıfır cihazdan yükleme yapmaya çalışıyorum.sıfır cihazda veri aktarmiyor? Power tuşunu basılı tutup açiyorum.host geliyor ancah -H- gelmiyor bir türlü.
                      ?

next ten kemal bey i aradılar flash dosyası varmış. alamadılar
                      çaresiz kaldım.

Yorum yap

Serviste kesin çözüm oluşturulur..Umarım probleminiz en kısa zamanda giderilir...

Yorum yap

Serviste kesin çözüm oluşturulur..Umarım probleminiz en kısa zamanda giderilir...
                          teşekür ediyorum. serviste istanbulda flash dosyası bekliyor bakalım. sizin verdiğiniz linkteki cihazdan cihaza yükleme diğer superpluslar için galiba çünkü hdtv de olmuyor.hdtv için power tuşu basılı olacak dediler denedim olmuyor.
                          sağolun hoşçakalın

Yorum yap

maalesf aynı yöntemle olmadiği gibi ,şimdi servisteyim sıfır cihazdan da yükleme yapmaya çalışıyoruz olmuyor. çaresiz kaldım. arkadaşlar lütfen yardım
                            arkadaşım benim yaşadığım sorun şöyle oluştu:flash diskten yazılım atarken uydu alıcısının arkasından erken kapatmışım.uydu alıcısı açılırken ön panelde hiç bir yazı gözükmüyordu.bunu ben şöyle çözdüm.
                            1-uydualıcısının kanl (-) tuşuna basılı tutarak fişi taktım (arkadaki anahtardan değil)
                            2-Stblinkten com 1,2,3 seçmeden direk Swdovn bölümündeki bot kısmın seçerekyükledim
                            3- com ve bağlantı kur demeden yazılımı yükledim bilgine. kolay gelsin

Yorum yap

teşekür ediyorum. serviste istanbulda flash dosyası bekliyor bakalım. sizin verdiğiniz linkteki cihazdan cihaza yükleme diğer superpluslar için galiba çünkü hdtv de olmuyor.hdtv için power tuşu basılı olacak dediler denedim olmuyor.
                              sağolun hoşçakalın
                              Büyük ihtimalle sizin cihazın flashı silinmiş. Servis tekrar flash yazdırırsa problem kalmaz.
                              Geçmiş olsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X