• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni k.e.y. ler yok mu ? hocam

Yorum yap

• Polsat ok
      Rai ok
      Biss ok

Yorum yap

• usta ellerine sağlık
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Slm. multivisionlar için softcam varmı yoksa son yazılımı yüklersem açılır mı?

Yorum yap

• thugangel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Slm. multivisionlar için softcam varmı yoksa son yazılımı yüklersem açılır mı?
            Evet son yazılımı yükleyin, Yeşil tuşla auto yaptırın açılır kanallar.

Yorum yap

• çok teşekkürler bukadar hızlı cvp beklemiyordum

Yorum yap

• Bir sorum daha olacak ustam. ye-2000 cıs kullanıyorum hotbird-türksat çanağım var. multiler-xxl-spice pltnm haricinde başka *****leri çözülen kanallar varmı bu makine için. 1 saattir araştırıyorum iyice kafam karıştı.

Yorum yap

Bir sorum daha olacak ustam. ye-2000 cıs kullanıyorum hotbird-türksat çanağım var. multiler-xxl-spice pltnm haricinde başka *****leri çözülen kanallar varmı bu makine için. 1 saattir araştırıyorum iyice kafam karıştı.
                  Bu kanallar haricinde aşağıdaki linkteki yayınları izleyebilirsiniz.

http://www.lyngsat.com/packages/polsat.html

Yorum yap

• Teşekkürler ustam. Burda Disney Channel Polska - Discovery Channel Polska - Animal Planet Polska v.s. kanallar var bunları da izleyebiliyor muyum?

Yorum yap

Teşekkürler ustam. Burda Disney Channel Polska - Discovery Channel Polska - Animal Planet Polska v.s. kanallar var bunları da izleyebiliyor muyum?
                      Evet

Yorum yap

• ustam affınıza sığınarak son bi soru daha sormak istiyorum bu verdiğiniz linkteki kanalları izleyebilmek için ne yapmam lazım. softcam mı yüklicem,yazılım mı atcam yoksa manuel olarak ****mi gircem. yardımcı olursanız sevinirim.özellikle "disney channel" kızım çok istiyo.

Yorum yap

• birici mesajdaki dosyayı at

Yorum yap

• ustam nekadar teşekkür etsem azdır. süpersin yaa.nasıl sevindim bilemezsiniz.(****lerin değişmesi nekadar sürer acaba?)

Yorum yap

• uzman arkadaşıma sormak istiyorum next destek sitesin de next emu dosyaları var benim cihazım 2000 cıs süper plus hangi dosyayı atıcam şimdiden tşk ....

Yorum yap

• savran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                uzman arkadaşıma sormak istiyorum next destek sitesin de next emu dosyaları var benim cihazım 2000 cıs süper plus hangi dosyayı atıcam şimdiden tşk ....
                                bunu yükle http://www.mach1digital.com/mach1for...6&d=1206104435
                                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                                VU+ SOLO 2
                                Popcorn Hour A-210
                                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X