• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yumatu ıq donma sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yumatu ıq donma sorunu

arkadaşlar ne yaptımsa donma sorununu gideremedim bu cihazda yazılım attım temizledim ama olmuyor cihaz normal calişiyor kanal degişince yada ses verince yada kısınca 3 4 saniye donuyo tekrar normal calişiyor bu hatayı da herzaman yapmıyor kafasına göre bazen hiç yapmıyor bazen sık sık yapıyor bazende kapanıp acılyor kanal degiştirirken

yazılım attıktan sonra fabrika ayarlarına dönmediyseniz dönmeyi deneyin buna ragmen ve degişik yazılımlar kullanmanıza ragmen donma reset atma olayı devam ediyorsa donanımsal bir arıza olabilir teknik servise bir danışın..

Yorum yap

kardeş zaten ben tamirciyim

Yorum yap

olabilir tamirci olmanız her sorunu çözebilmeniz anlamına gelmez zaten gelse bu sekilde konu açıp yardım istemezdiniz degilmi
        ama bu cihazı üreten firmanın teknik servisi bu cihazla ilgili tüm problemleri ıvırını zıvırını bilmek zorunda cihazı üretenler onlar zaten .. biz bu problemi çözemiyoruz deme lüksleri yok garantisi devam ediyorsa kullanıcı hatasından kaynaklanan bir durum degilse icabında yenisiyle degiştirmek zorundalar o bakımdan teknik servise danısabilirsiniz dedim..

Yorum yap

zaten buraya yazma sebebim bu sorunla karşilasan tamirci arkadaşlarla tartışmak yaksa bende biliyorum servise götürmeyi ama müsterimin cihazı burasıda forum ama diilmi

Yorum yap

ben ilk mesajda sorununuzu yazdığınızda tamirci olup olmadığınızı doğal olarak bilemezdim zaten cihazla ilgili tamirlik arızaların tamirci arkadaslarla paylasabileceginiz yer cihazların kendi bölümleri değil forumda zaten var olan
            Teknik Destek - Tamir - Montaj
            bölümüdür..
            neyse konunuzu uygun bölüme taşıyorum umarım cihazın tamirinden anlayan arkadaslar yardımcı olur sorununuz çözülür kolay gelsin..

Yorum yap

arkadaşlar hiç karşilaşan yokmu bu sorunla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X