• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 25.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• osnakli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topiği başdan sona okudum.yazılımı yükleyemiycem maalesef.sanmayın ki polsatın oto olmamasından.ya da kanal listesinin uçmasından.tamamen uydu alıcımın tamirde olamsından.hayırlısıyla gelsin ne şartla olursa olsun yüklüycem.ben bu uydu alıcıma çıkan yazılımalrı windows güncelleştirmelerine benzetiyorum.yani faydalı bişey yaa...yoksa asla bu paket oto bilmem ne hiç umrumda değil.cihazımın tuneri yandığında yazılım kaynaklı bi problemim oldugunu düşünerek g-force arkdaşımın ocak 3 yazılımını önermesi üzerine 6 ay önce ki yazlımı cihazıma attığımda yemin edyorum gözlerim doldu.ne kadar evrim geçirmişiz bilmeden...üstatlar elinize gözlerinize sağlık.bu yazlımları çıkarıp gözlerimi doldurduğunuz için.
    arkdaşlara tavsiyem ne yazılım çıkarsa çıksın cihazınıza indirin.bundan korkmayın.buraya emek veren arkdaşlar asla sizin cihazınıza art niyet süşünerek buraya yazılım koymaz.Şubatın 6sında başlamış olduğum cihazımla ki serüvenim garantiden gelmesiyle devam edecek...ve bu sitede çıkan tüm yazılımları test yazılımı olsun ana yazılım olsun hepsini cihaza attım bi kez olsun sorun yaşamadım.eminim sizlerde yaşamaycaksınız. saygılarımla...
    Bu konuda en ufak bir şüphemiz yok osnakli...bu forumda verilen yazılımları hiç teredüt ettmeden güvenle yükleyebilirsiniz...başka forumları bilmem....Forum ciddi ve iyi çalışan bir forumdur...tek sözle örnek bir forum....saygılar ve başarılar dileklerimle.

Yorum yap

• Hocam Ellerİne Kollarina SaĞlik TeŞekkÜrler....
      Karbon Dioksit Oranı Artıyor*Okyanuslar Isınıyor*Buzullar Eriyor*Deniz Seviyesi Yükseliyor*Orman Yangınları Artıyor*Buzul Tabakaları Parcalınıyor*Göller Kücülüyor*Kurak Dönemler Uzuyor*Irmaklar Kuruyor*Kıs Sıcaklıkları Artıyor*İlkbahar Erken Geliyor*Sonbahar Gecikiyor*Bitkiler Erken Cicek Acıyor*

Gezegenimizde Neler Oluyor?

Yorum yap

• Teşekkürler.Umarım Uzun Süreli Olur.

Yorum yap

• arkadaslar flash bellekle yazılımı almadı hata verdi ara kabloyla yapmaya calısıyorum com girisi hatası veriyobaglantıyı deniyorum basarısız diyor boot modunda atmaya calısıyorum makinenizi standbay konumuna alın diyor yardımcı olursanız sevinirim sizce flahmi yanmistir

Yorum yap

• BOZKURT1977 Nickli Üyeden Alıntı
            arkadaslar flash bellekle yazılımı almadı hata verdi ara kabloyla yapmaya calısıyorum com girisi hatası veriyobaglantıyı deniyorum basarısız diyor boot modunda atmaya calısıyorum makinenizi standbay konumuna alın diyor yardımcı olursanız sevinirim sizce flahmi yanmistir
            Cihazı boot konumuna alsan bağlantı hatası vermez. Demekki boot konumuna alamıyorsunuz. Boot konumuna almak için; cihazı arka anahtardan kapatın ve öndeki Kanal- (Kanal Eksi) tuşunu basılı tutup, arka anahtarı açın. Displayde 0030 - 001c ve 1 yazıları dönmeye başlar, bu durumda yazılımı atabilirsiniz.

Kolay gelsin

Yorum yap

• Teşekkürler Mach1 hocam..

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• Çalışan herkese teşekkürler ediyorum. Yolun burdan sonraki kısmına softcam ler le devam edeceğiz sanırsam.
                  Bilmemek ayıp degil,ogrenmemek ayıp!!!

Yorum yap

• Hocam Teşekkür ederim eline sağlık.

Yorum yap

• Bu yazilimi attim ve guncey keyleride yukledim ancak nedense hicbir kanal acilmadi dun aksam itibari ile yukledim yukleme sorunsuz gecti ama hicbir kanali acilmadi polsat dahil keyide guncel yukledim 25.06 keyi ile berabar acaba yanlismi yaptim arkadaslar bir el atarsaniz makinam next2000 cıs süper SİMDİDEN ILGINIZE TESSEKURLER
                      2000CIS_SUPERPLUS

Yorum yap

• osnakli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

...Topiği başdan sona okudum...

...hayırlısıyla gelsin ne şartla olursa olsun yüklüycem.ben bu uydu alıcıma çıkan yazılımalrı windows güncelleştirmelerine benzetiyorum.yani faydalı bişey yaa...yoksa asla bu paket oto bilmem ne hiç umrumda değil...

...arkdaşlara tavsiyem ne yazılım çıkarsa çıksın cihazınıza indirin.bundan korkmayın...
                        Her ne kadar iyi niytle ve Firmaya/Cihaza güvenilerek yapılan bir açıklama olsa da, konuyu bütünüyle "Windows güncellemesi" gibi algılamak doğru değil.

Yazılımı veren üstadlar, software'de yapılan bir değişim/iyileştirmeden bahsetmemişlerse, sadece Emulasyonla alâkalı olup kısa bir süre içinde çöken yazılımı, bilerek cihaza yüklemenin hiç bir avantajı yoktur.

Yorum yap

• Emeğinize sağlık Mach1 hocam.

Yorum yap

• çok inişli çıkışlı oldu bu 122 yazılımlar inşallah daha sağlamı kapıda dır bekliyoruz

Yorum yap

• Çok teşekkürler.
                              İyi çalışmalar.

Yorum yap

• sanirim yazilimlar coktu eyvallah ustalarim elbete emeginiz hakkiniz buyuktur allah sizi basimizdan eksik etmesin kim ne derse desin siz olmasaniz digitalde ne isimiz olurdu sayenizde variz bekliyoruz surbirslerinizi
                                2000CIS_SUPERPLUS

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X