• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE 2000CIS Super Plus (USB) Yardım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE 2000CIS Super Plus (USB) Yardım

arkadaşlar Next YE 2000CIS Super Plus (USB) Uydu Alıcısı bu ürünü almak istiyorum fakat bazı teredütlerim var. Birinci kanal geçişlerinin yavaş olduğunu okudum bir yerde acaba doğrumudur. Birde yetkili servis bana bu cihazın flas disk veya harici hard disk takılarak kayıt yapabildiğini söyledi.
    Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. tşk.

Kanal geçiş hızı neye göre yavaş.Ben de bu cihazdan kullanıyorum ve herhangi bi yavaşlık farketmedim.11.06 tarihli yazılımı kullanırsan usb den kayıt yapabiliyorsun evet.

Saygılar
    I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
    YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
    2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
    Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

karalama kampanyası yapan bir yerden okumuşun arkadaşım bu modeller arasında başak bir cihazla kıyaslamak bile hata olur tereddüt etmeden alabilirsin...
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        karalama kampanyası yapan bir yerden okumuşun arkadaşım bu modeller arasında başak bir cihazla kıyaslamak bile hata olur tereddüt etmeden alabilirsin...
        aynen katılıyorum ben hic düşünme
        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Evet arkadaşım bencede hiç tereddüt etmeden alabilirsin. Next plus serisinin üstüne uydu alıcısı tanımam. Nextvawe nextstar nextkey bunlar hep yan sanayi ve hiçbiri doğru dürüst çalışmıyor . Diğer bilinen markalarda Next pluslar kadar hızlı değil ve kullanımı çok kafa karıştırıyor.

Yorum yap

arkadaşlar bilgilendirme için çok teşekkür ederim. sanırım bu hafta alacam.

Yorum yap

efsane cihazlar bunlar. alan hiçbir zaman pisman olmadı olmayacak.

saygılar

Yorum yap

Gerekli bilgiler verildiğine göre konuyu kapatıyorum arkadaşlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X