• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DVB 4 3600 vestel

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DVB 4 3600 vestel

arkadaşlar dvb 4 3600 vestelin 1 nisan apro yzl.attım key sayfasına nasıl girecem ve nasıl sofcam atacam bilgilendirirseniz bi zahmet teşekkürler.

yaaa arkadaşım bende yazılım atmaya uğraşıyorum ama bir türlü yazılımı almıyor cihaz bir püf noktası mı var acaba cihaz rex 3000fta 3600 ile aynıymış servis bir arkadaş söyledi

Yorum yap

yazılımı attım key sayfasına menü ok sora 6666666666 bas keyi çıkıyo kolay gelsin ben nisan 1 yazılımı attım apra(kahverengi men&#252

Yorum yap

3600 fta problem

Arkadaşlar bende 1 tane 3600 fta vestel var. Ama bir türlü yazılım atamıyorum hiper terminal falan hepsini denedim 4 gündür uğraşıyorum kafayı yemek üzreyim. Bana bu işi bi a dan z ye anlatırsanız çok sevinirim. Yoksa bi püf noktası varda benmi bilmiyorum. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

Yorum yap

maccan Nickli Üyeden Alıntı
          Arkadaşlar bende 1 tane 3600 fta vestel var. Ama bir türlü yazılım atamıyorum hiper terminal falan hepsini denedim 4 gündür uğraşıyorum kafayı yemek üzreyim. Bana bu işi bi a dan z ye anlatırsanız çok sevinirim. Yoksa bi püf noktası varda benmi bilmiyorum. İlginizden dolayı teşekkür ederim.
          Arkadasım buraya bakarmısın talımat almadıgı ıcın görmemissin acıklamayı ekledim

BURDAN

Yorum yap

Öncelikle saol

Öncelikle teşekkür ederim. Arkadaşım bu dediklerinizi yaptım elimde 1=1 rs 232 kablo var yazılımı gösterdiği gibi açıp yükle diyorum ama belirtilen zamanda açamadınız gibi bi hata veriyo anlamadım bende next 8000 var o çok kolay ama bunu beceremedim. Yardımcı olursan sevinirim.

Yorum yap

Arkadasım o zaman soyle yapalım hyper Terminal programı ile yapalım
              baslat programlar
              Donatılar iletisim
              hyper Terminal tıkla ve yenı baglantı cıkacak burada ad yazan yere vestel yazalım

sonra tamam tıkla cıkan kutucukta baglanırken kullan kısmından com1 sec

Snanıyedekı bit sayısını 115200
              Veri bitleri 8
              Eslik yok
              Dur bitleri 1
              Akıs denetımı yok

sonra tamam veya uygula secenegine okeyle karsına cıkan bos ekranda yanı Hyper Terminalde mause ile ters tıklayıp dosya gonder seceneginden iletisim kuralı secenegini 1k xmodem secınız gözat seceneginden cihazına uygun yazılımı sec ve gonderi bas daha sonra cıhazın fısını prize tak yuklemeye baslayacaktır islem bitene ve cihaz kendi acılana kadar pc ve cihazı mudale etmeni tavsiye etmem bitince zaten cihazın ekranında FUSE yazacak sonra belli bir sure sonra acılacaktır resetleme yaptıktan sonra kanalları taratırsın arkadasım hadi sana kolay gelsin

Yorum yap

Arkadaş bu adi makina olmuyo. birebir rs 232 kablo ile hiper terminalde dediğini yaptım bu sefer karşı taraftan cevap alınmadı diye bi ingilizce hata mesajı geliyo. Buna hangi yazılım yüklenecek acaba problem yazılımdamı bilemedim.

Yorum yap

maccan Nickli Üyeden Alıntı
                  Arkadaş bu adi makina olmuyo. birebir rs 232 kablo ile hiper terminalde dediğini yaptım bu sefer karşı taraftan cevap alınmadı diye bi ingilizce hata mesajı geliyo. Buna hangi yazılım yüklenecek acaba problem yazılımdamı bilemedim.
                  Makina adi değil sen biraz beceriksizsin bence.

Vestel loader diye arat hyper terminalle falan hiç uğraşılmıyor .

(gerçi konu üstünden baya zaman geçmiş ama sinirlenip mesaj attım genede)

Yorum yap

arkadasalr bu vestelin yuklemesini yapmak için kullanılan programı nereden bulacam link yok sabahtamn beri onu arıyorum yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X