• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hangi modül

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hangi modül

arkadaşlar hangi modülü tavsiye edersiniz matrix mi dragonmu yada başka modül mü
    saygılar

dragon

Yorum yap

arkadaşım bütçen müsait ise diablo modül al.
      DM 500S
      NEXT 2000X CI PLUS

Yorum yap

bence acil ise dragon al.ama herhengi bir aciliyeti yok sa diablo camı bekle derim güzel bir cihaza benziyor.:toplu:

Yorum yap

Acil modul amlayı dusunuyorsan arkadasların dedigi gibi dragon veya X cam al yada bekle Diablo camı al ..

Yorum yap

peki laptop pmci yuvasıyla yükleme yapacak isek hangi modulu tavsiye edersiniz? Matrix reborn , matrix revelotion , xdream orion chipli
            our biggest glory is not in never falling;
            it is in rising every time we falled.
            :toplu: teamless:toplu:

Yorum yap

ironmaden Nickli Üyeden Alıntı
              peki laptop pmci yuvasıyla yükleme yapacak isek hangi modulu tavsiye edersiniz? Matrix reborn , matrix revelotion , xdream orion chipli
              laptop pmci yüklemek için sınırlama kendini bence.ama ille laptoptan yükleyecem diyorsan son gelişmelere göre Xdream al.yalnız seçimi bana bırakma kullanacak olan sensin.bugün bunu derim yarın yeni birşey çıkar veya destek kesilirse de benden bilme.Key ve güncelleme nereye kadar gideceği hiç belli olmaz.:ehehe:

Yorum yap

hocam ucuz diye almayı düşünüyorum. (60 Ytl) Teknolojinin sonu yok zaten. Hep yenisi çıkıyor. Benim amacım fazla masraf etmeden bir modul almak ileride teknolojiye uygun bir tane daha alacagım. amacım en ucuzu şimdilik işimi görmesi. haklısınız her gün yeni birşeyler çıkıyor.
                our biggest glory is not in never falling;
                it is in rising every time we falled.
                :toplu: teamless:toplu:

Yorum yap

ironmaden Nickli Üyeden Alıntı
                  hocam ucuz diye almayı düşünüyorum. (60 Ytl) Teknolojinin sonu yok zaten. Hep yenisi çıkıyor. Benim amacım fazla masraf etmeden bir modul almak ileride teknolojiye uygun bir tane daha alacagım. amacım en ucuzu şimdilik işimi görmesi. haklısınız her gün yeni birşeyler çıkıyor.
                  ne maksatla kullanacağını söylersen arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olur.bence sadece almak için alma.hangi özellikleri istiyorsan ona göre al.

Yorum yap

bana sorarsanız arkadaşlar x dream süper.

Yorum yap

x cam

garabatak Nickli Üyeden Alıntı
                      bana sorarsanız arkadaşlar x dream süper.
                      yaw hocam o modulden bendede var son yazilmda cw de gelmis anladigim kadariyle bendeki gm9400 de yok ama sorun su ki balikesirde bu mereti guncelletecek uyducu bulamadim bir gün aksama kadar gezdim nafile...
                      acaba x camin yukleme loader inin fiyati ne kadardir bir bilen varmidir arakadaslar.....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X