• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE 19500 HD CIS Superior Uydu Alıcı Satılıktır.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE 19500 HD CIS Superior Uydu Alıcı Satılıktır.

İNDİRİM YAPILDI çok temiz 7 ay kullanılmış faturalı olup kutusu mevcut olan cihazım Next YE 19500 HD CIS Superior Uydu Alıcı (1080p Full HD) Satılıktır.daha g-share(bedava server)devam etmektedir son fiat 175 tl dir alana hayırlısı olsun

chipbox hd ile takas yaparmısın ?

Yorum yap

tşk.ler arkadaşım cihaz alıcam

Yorum yap

il neresi

Yorum yap

kırklareli

Yorum yap

güncel 225 tl oldu

Yorum yap

güncel 215 tl oldu

Yorum yap

Cihazın resimlerini koyarmısınız, birde cccam performansı nasıl ?

Yorum yap

cccam süper kesintisiiz donmasız emekli biri olduğum için teknoloji özürlü sayılırım ama bir arkadaşa rica ederim ama cihazın resmine gerek yok 3-4 ay kullanıldı 5 aydır kutusunda duruyor en sonunda dedğerlensin diye satmaya karar verdim faturası kutusu hepsi mevcut naylonları üzerinde daha çok temiz cihaz kumandası streçli kullanıldı alınca görürsüünüz

Yorum yap

selam.. cihaz modül girişlimiydi ? Gshare devam ediyormu ?

Yorum yap

mestg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      selam.. cihaz modül girişlimiydi ? Gshare devam ediyormu ?
                      19500HD CIS Modelin (CI) modül girişi mevcut, g share süresi biten modellerin g share serveri cihaz seri numarası ile 6 ay uzatılabiliyor.
                      VESTEL UD9200 4K LED TV
                      ARÇELİK 32" LED TV
                      2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

arkadaşın yazdığı gibi modül girişli g-share de devam ediyor

Yorum yap

Sayın toyota22 , Kumanda da sorun olduğunu söylemişsiniz forumda, ne gibi sorun var, garantiden kumandayı değiştirmeyi düşünmediniz mi , yada tüm kumandalardamı aynı sorun var, aydınlatıcı bilgi verirmisiniz lütfen..

Yorum yap

bütün kumandalarda genel bir sorun yazılımla düzeltilecek bir sorun bazı arkadaşlar son yazılımla biraz düzeldi gibi yazılar okudum kutusunda olduğu için deneyemedim sorun dediğimiz bir kanal atlatmak isterken iki kanal atlıyor ok tuşuyla kanal listesi kullanırsanız sorun yok arkadaşım yazılımsal sorun benim kumandam az kullandım birde streçle kullandım için sıfır gibi

Yorum yap

güncel 215 tl

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X