• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi Irdeto2 Nilesat Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hizmet bu kalite bu destek bu daha ne olsun teşekkürler.

Yorum yap

• tesekürler ustalar emegi gecen herke tekrar tesekürler

Yorum yap

• azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar sadece bu yazılım nilesattamı çalışıyor başka uyduda işlev görmüyor mu görmüyorsa yükleme yapmıyalım
        nilesattaki showtime , art ,PehLa icin verilen yazilimdir...
        irdeto2 yanlizca bu kanallar icin gecerlidir..
        eger nilesat kullanmiyorsaniz yuklemenize tabiiki gerek yok..

Yorum yap

• EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          nilesattaki showtime , art ,PehLa icin verilen yazilimdir...
          irdeto2 yanlizca bu kanallar icin gecerlidir..
          eger nilesat kullanmiyorsaniz yuklemenize tabiiki gerek yok..
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler

Yorum yap

• sağol üstad ellerin dert görmesin

Yorum yap

• ellerine sağlık hocam

Yorum yap

• teşekürler mach1 hocam ellerine sağlık

Yorum yap

• Hocam Teşekkürler.Gece süprizi oldu.Yazılımı yükledim tüm sorunlar giderilmiş.Ellerinize sağlık.Hayırlı Geceler.

İlk yükleyen üyede ben oldum galiba.

Yorum yap

• Tşk mach1. Tam da forumda son mesajları okuyordum, yazılımı gördüm. Açıkçası hiç şaşırmadım. Çalışma yaptığınızdan emindim, elinize, emeğinize sağlık. Saygılar..
                      :tr: "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır" :tr:

Yorum yap

• mach1 hocam süpersiniz.çok teşekkür ederim elinize sağlık.şimdi usb den yüklüyorum.yazılım bozuk diyenleri ğörelim şimdi.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Evet bazı ufak tefek sorunlar var. Ama unutmayın verilen yazılım Irdeto2 test yazılımı sorunlar elbette olabilir. Ama düzeltilemeyecek bir sorun değildir. Bir sonraki yazılımda mutlaka bakılır.
                          Üsdat yazımlar verildi Mach1 Hoca gece süprizi yaptı

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=32147

Yorum yap

• KRAL_01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            mach1 hocam süpersiniz.çok teşekkür ederim elinize sağlık.yazılım bozuk diyenleri ğörelim şimdi.
                            Arkadaşım imalı imalı mesaj yazmayınız lütfen burada kimse karalanmadı ve Mach1 hoca,ya kimse eleştiride bulunmadı sadece bir iki bug dile getirildi.
                            Forumda gerginlik verecek yazılardan uzak duralım artık.

Yorum yap

• emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

• Ufak tefek şeyler için birbirinizi kıracak şeyler yazmayın arkadaşlar değmez önce sevgi saygı gerisi boş..
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X