• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

X-Box kullanıcıları için Hotbird 13Doğu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tasarim usta Eutelsat W6 (21.5E)

Yorum yap

mofak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Tasarim usta Eutelsat W6 (21.5E)
      o zaman Eutelsat'tan aldığın sinyal çok düşük. Bunu yükseltmen gerekir. Aksi halde aparat çalışmaz.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        o zaman Eutelsat'tan aldığın sinyal çok düşük. Bunu yükseltmen gerekir. Aksi halde aparat çalışmaz.

ilgeldiyin icin cok cok tesekür ederim

Yorum yap

Merhaba arkadaslar,
          almanyanin Münih civarinda oturuyorum, X-BOX'un sinyalini hangi uydudan cekebilirim???
          Tesekkürler

Yorum yap

arkadaslar selam biz x-box dan seva airo dangel dan next fta usbia estifada elia bolarik?????

tesekkurler

Yorum yap

slm senin için en ideal uydu intelsat 802 yani 33 derecedeki uydu bu uydu ile rahatlikla xbox calistirabilirsin

CSZK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Merhaba arkadaslar,
              almanyanin Münih civarinda oturuyorum, X-BOX'un sinyalini hangi uydudan cekebilirim???
              Tesekkürler

Yorum yap

merhaba arkadasim anladigim kadari ile xbox kullanmak istiyorsun tam oturdugun yer soylermisin

PAYS ?

amirsajadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaslar selam biz x-box dan seva airo dangel dan next fta usbia estifada elia bolarik?????

tesekkurler

Yorum yap

amirsajadi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tesekkurler
                  Next FTA USB de X-Box (dangel)aparatından istifade edebilirsin. 13 - 33 - 53 derece uydulardan birine ikinci bi çanak kurman gerekecek..
                  Computer High Engineer
                  Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                  Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                  Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

SORU x-BOX

Selam Extense Arkadasim, ve tesekkürler,
                    su X-Box denilen cihazi ilk defa kulaniyorum, hangi uyduya cevirirsem cevireyim hicbir randuman getirmiyor sade öndeki 2kirmizi isik yanip sönüyor!!!! Izmirin en Büyükbaiisinden Cankayadan aldim ve bana yazilim falan lazim degil dediler. Ama Forumda yazilim ve Emu Dosyasi mevcut bu nasil olabilir??????
                    Tesekkürler!!

Yorum yap

Selam Extense Arkadasim, ve tesekkürler,
                      su X-Box denilen cihazi ilk defa kulaniyorum, hangi uyduya cevirirsem cevireyim hicbir randuman getirmiyor sade öndeki 2kirmizi isik yanip sönüyor!!!! Izmirin en Büyükbaiisinden Cankayadan aldim ve bana yazilim falan lazim degil dediler. Ama Forumda yazilim ve Emu Dosyasi mevcut bu nasil olabilir??????
                      Tesekkürler!!
                      Cihazın kurulumu bittikten sonra hangi uydudan data yayını alıyorsanız, forumda buna uygun Softcam.kêy dosyasını atacaksınız, aksi halde bu aparat çalışmaz. Çünkü aparatın kilitlenmesi için gerekli olan transponder bilgisi aparata yüklenmez.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Selam Tasarim Usta,
                        bu x-boxa Yazilim atma Özelligi varmi??? (tool' lari nerede bulabilirim)???
                        Tesekkürler!!

Yorum yap

x box cihazların 13 den data alım sorunu düzeldimi acaba saygılarımla

Yorum yap

arkadasim bir soro daha vardi igilendiniz icin tesekor edeim acaba xbox dan baska bir moezeme var konlalim mesela timer ve ya micro box dan eion modelina kolana bilirmiyim

Yorum yap

Selam Tasarim Usta,
                              bu x-boxa Yazilim atma Özelligi varmi??? (tool' lari nerede bulabilirim)???
                              Tesekkürler!!
                              Yazılım atma imkanı yok maalesef.

Yorum yap

Selam Tasarim!
                                Zaman xbox 13E etkinleştirecektir?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X