• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 06.04.2009 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bu yazılımda bence bir bug var. cevremdeki 2 cihaza ve bendeki 2000cıs super plus da kanal listelerini kendisi siliyor . bazende Turksat uydusunun dseqc ayarı A olması gerekirken kendi kendine YOK olarak ayarlıyor..
    Panasonic TX-42PX80 Plasma + Profigold PVG 10002 24K Gold %99.96 OFC + Next 2000 SuperHD + 500GB E-Sata - D-Smart Modul + Full HD Paket
    Dreambox 800HD + 250GB Sata - Cccam FULL + Profigold PVG 1102 24K Gold %99.96 OFC
    WD Tv Live HD Player + 4X Seagate Xtreme 1TB

Yorum yap

• Bende Bothec D Smart cihaz var.Cihazdaki kartı Next 2000 CX Super plus USB cihazda kullanmak istiyorum fakat birtürlü DSmart kanallarını açmadı .Aynı cihazla Digitürk Kartını sorunsuz olarak kullanabiliyorum. Bu konuda ilgililerden yardım rica ediyorum.

Yorum yap

• bora00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bende Bothec D Smart cihaz var.Cihazdaki kartı Next 2000 CX Super plus USB cihazda kullanmak istiyorum fakat birtürlü DSmart kanallarını açmadı .Aynı cihazla Digitürk Kartını sorunsuz olarak kullanabiliyorum. Bu konuda ilgililerden yardım rica ediyorum.
        deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        d smart cihazlarının bazılarındaki kart lar nextsüperlerde açmıyor.mesela benim botech d smart kartı 2000 süper de açmıyor.beko,arcelik,next d smart kartları açıyor.sende başka d smart cihazı kartı bir dene.

Yorum yap

• next cıs super plus usb li cihazlara x-box lu yazılım verilmedimi arkadaşlar ben yazılımlarda var olarak biliyordum

Yorum yap

• yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu verilen yazılımlardan sonra uzman hocanın forumunda nisanın 14 de x-box lu yazılımlar var bu yazılım ne zaman çıktı ayrıca
            next cıs super plus usb li cihazlara x-box lu yazılım verilmemiş arkadaşlar ben yazılımlarda var olarak biliyordum

Yorum yap

• arkadaşlar bu yazılımlarla hangi uyduyu vede hangi kanalları açar nereler seyredilir bilgi verirmisiniz şimdiden tşk

Yorum yap

• yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                next cıs super plus usb li cihazlara x-box lu yazılım verilmedimi arkadaşlar ben yazılımlarda var olarak biliyordum
                Hayır verilmedi henüz böyle bir yazılım.

Yorum yap

• son yazılım güzel fakat menüden yazılım güncellemeye girdiğim vakit transporder ayarı yaptığımda save yapıp kaydettimmi çıkıp girdimmi kaydetmiyor birde kanal ararken cihaz kendini resetliyor
                  NEXT YE 2000 CX SUPERPLUS USBLİ 2 ADET 90 SANTİM ÇANAK 1 ADET 150CM ÇANAK HARİCİ 2 LNB SİRİUS ASTRA HOTBİRD THOR TÜRKSAT SEÇİLMİŞ TOPLAM 200 KANAL:tr:[S][/S]

Yorum yap

• irfanT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    son yazılım güzel fakat menüden yazılım güncellemeye girdiğim vakit transporder ayarı yaptığımda save yapıp kaydettimmi çıkıp girdimmi kaydetmiyor birde kanal ararken cihaz kendini resetliyor
                    Cihazı resetleyip, tekrar kurarsan o sorun kalmaz.

Yorum yap

• ustalara teşekkür ederiz şu anki yazılım dahil geçmişteki yazılımlarlada irdeto 2 kartları açmadı mesele gamma kart.2000 cx nette ise sorunsuz çalıştırıyor ustalar bu konuyla sanırım ilgileniyorlardır saygılar

Yorum yap

• edit...

Yorum yap

• hocam kusura bakmayın bu yazılımda kayıt esnasında aynı tp li başka kanala geçiş yapamıyor muyuz hatta kanal listesi bile açılmıyor kayıt yaparken ama daha önce var dı hatta seyredilebilecek kanallar sarı renkte oluyor ve seçilebiliyordu çok güzel bir özellikti tekrar bekliyoruz emeklerinize sağlık teşekkürler
                          (sadece seyrettiğimiz kanal dışındaki başka kanalı seçersek kanal listesi çalışıyor ve kanallar arasında gezebiliyoruz aynı tp li )

Yorum yap

• turksat kanalarını arama yapıp bitiğinde okey tuşuna bastıgında okey tuşu çalışmıyor exkit tuşunada baştığında öylece kalıyor aradıgın kanalar yinede emegine saglık bilgin olsun digium kardeşim ancak makinayı kapatıp acacaksın saygılar

Yorum yap

• bi problemim var,next 2000 cx super plus'a usb den yazılımı yukledim,kanallar hepsi geldi,hatta keyde yukledim,ama cihaz bilgisinden kırmızıya bastığımda şifre penceresi çıkmıyor *** girmek için,ne yapıcam?

Yorum yap

• tmac1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                bi problemim var,next 2000 cx super plus'a usb den yazılımı yukledim,kanallar hepsi geldi,hatta keyde yukledim,ama cihaz bilgisinden kırmızıya bastığımda şifre penceresi çıkmıyor *** girmek için,ne yapıcam?
                                MENÜ-GİRİŞLER kırmızı tuş-şifre-1234 basacaksınız .CAS menüsü çıkar oradan emu açık yapın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X