• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar YE-18000/20500/22000 HDMI CX USB 15.08.2012 Tarihli Ortak Yazılımı.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextStar YE-18000/20500/22000 HDMI CX USB 15.08.2012 Tarihli Ortak Yazılımı.

NextStar YE-18000/20500/22000 HDMI CX USB Serileri 15.08.2012 Tarihli Ortak Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
    Kod:
    - 75 Derece doğu uydusunda yayın yapan RADUGA paketi Irdeto2 kartları destekleyen yazılımdır.
    - Softcam atılabilir.
    - Kanal bilgisi eskidir.
    Not : Uydu üzerinden Güncelleme yapılmamalı ve Kanal bilgisi mutlaka yeniden taratılmalıdır.
    Eklenen Dosyalar
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

selamlar bu yazılım için teşekürler fakat ben bu yazılımı yukledıkten sonra astra 19 derecede 12344 H 27500 frekansındaki daha once izleyebildigim bazı kanalları izleyemez oldum yani bundan bir önceki yazılımda onları izliyordum bu yazılımla izleyemez oldum bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.
    teknoloji haberleri

Yorum yap

anemikvampir Nickli Üyeden Alıntı
      selamlar bu yazılım için teşekürler fakat ben bu yazılımı yukledıkten sonra astra 19 derecede 12344 H 27500 frekansındaki daha once izleyebildigim bazı kanalları izleyemez oldum yani bundan bir önceki yazılımda onları izliyordum bu yazılımla izleyemez oldum bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.
      Daha önce izleyip şimdi izleyemediğiniz kanalları bildirir misiniz ? hatta daha önceden kanalları izleyebildiğiniz yazılımı tekrar yükleyerek kontrol ediniz,bakın bakalım halen izleyebiliyor musunuz ? eğer yazılım ile ilgili bir bug var ise gerekli bildirimleri yaparız düzeltilir.
      www.next.com.tr

Yorum yap

animax, planet, açıyordu şuan açmıyor.

edit:

evet eski izleyebildigim yazılımı attım az önce onunlada açmadı sanırım bu kanallar çöktü
        teknoloji haberleri

Yorum yap

Next 18000 Hdmi cx Biss sorunu

Cihazım next 18000 hdmi cx. 27.09.2012 Tarihli Ortak Yazılımı yükledikten sonra tv sistemi menüsünde 0000 ile emu aktif oldu.Fakat Biss bölümü kayboldu.Bir önceki yazılımı yüklediğimde ise Biss bölümü yeniden geliyor.Bu sorunun çözümünü bilen ustaların yardımını bekliyorum

Yorum yap

Softcam atınız biss bölümü gelecektir.
            bu vatan için can verilir (SEVE SEVE )
            can için vatan verilmez ( ASLA )

dağlarında bozkurt gezmeyen memleketimin sokaklarında çakallar gezer !!!

Yorum yap

Sayın Fırat Kıray arkadaşım önce cevabınız için teşekkür ederim.18000 hdmi cx için güncel hangi softcam i atacağım.Bu konudada yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

SERKAN335 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Sayın Fırat Kıray arkadaşım önce cevabınız için teşekkür ederim.18000 hdmi cx için güncel hangi softcam i atacağım.Bu konudada yardımcı olursanız sevinirim.
                Sofcam *** dosyalari asadaki link de ulasa billirsin.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468

Yorum yap

sayın Collo1 verdiğiniz linkteki herhangi bir softcam i atmak yeterlimi?Buradaki softcam lerde 18000 hdmi cx yok

Yorum yap

SERKAN335 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sayın Collo1 verdiğiniz linkteki herhangi bir softcam i atmak yeterlimi?Buradaki softcam lerde 18000 hdmi cx yok
                    4 mesaj @karbon vermis oldugu sofcam dosyalarin 9 siradaki senin cihaz modeliyle ayni degilmi.

Yorum yap

Sayın Collo1 verilen linkteki softcam next2000 dobratech e ait.Benim cihazım nextstar 18000 hdmi cx.

Yorum yap

Cihazınıza elle kéy yüklemesi yapınız, sizin kullandığınız modele uydu üzerindeki yazılımda harici softcam yüklemesi yapılamamakta kéyler yazılma entegre...
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Sayın Karbon teşekkürler.Elle *** girmeyi deneyeceğim başarabilirsem

Yorum yap

güncel kanal listesi varmı turksat hotbird tşkler
                            IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

selam
                              bu emu usb ile yukleniyormu ben denedim yukleme yapmadi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X