• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

panathinaikos & galatasaray

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• panathinaikos & galatasaray

saygı değer galatasaray taraftarları bende bir galatasaraylı olarak güzel bir haber vermek istiyorum 17.09.2009 panathinaikos & galatasaray maçı
    turksat3A uydusundan ITV AZERBAY kanalı naklen canlı macı veriyor..:tr:

frekans:11554
    sybol:02916
    horzantal
    fec:2/3

kaynak aşağıdaki link...:dyr:

http://liveonsat.com/dailypage.php?s...end_yyyy=2009#

teşekkür

Yorum yap

Teşekkürler.

Yorum yap

Bu kanalın dışında veren yokmu.
        Bu doğu kapsamında. Avrupalı türkle izleyemiyor.

Yorum yap

CNN türk veriyormuş...

Yorum yap

turkaplus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            CNN türk veriyormuş...
            dosttum cnn türk veriyor ama karasal yayında veriyor eski tip antenin varsa izlersin uydudan izlemeye kalkma izleyemessin çünkü şifreli mac saatinde cnn türk hiç meraklanma...

Yorum yap

Turksat 2A 42° de TNT kanali da veriyor 11804V 24444 sifresiz.

Yorum yap

Evet TNT veriyor olara gösteriyor ama oda maç saati kafasına göre bir iş yapmazsa
                Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.

Yorum yap

CNN Türk Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand geçtiğimiz hafta, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi maçlarının CNN Türk’te naklen yayınlanacağının müjdesini vermişti...

Bugün CNN Türk’te yayınlanan Haber Toplantısı programında konuyla ilgili yeni bir açıklama yapan Mehmet Ali Birand, yaşanan bazı problemler nedeniyle bu yayının gerçekleştirilemeyeceğini açıkladı..

Birand şöyle konuştu: Bugün haber toplantısına bir açıklamayla başlayalım. Çünkü Fenerbahçe, Galatasaray maçlarının nerede yayınlanacağı ile ilgili epey bir kargaşa oldu. Çok açık söylemek gerekirse bu kadar kargaşa olmasının nedenlerinden biri de benim…

Yönetimin kararlaştırdığı CNN Türk’ün önümüzdeki 5–6 maçı D-Smart’la taşımasıydı. Böyle bir karar verilmişti. Fakat karar verildikten hemen sonra Digitürk’le, D-Smart’la öylesine problemler çıktı ki karar değişti.

Ben hata ettim çok erken açıkladım. Çünkü çok heyecanlıydım. Beni suçlayabilirsiniz ama CNN Türk şimdiki halde bu Perşembe günkü maçı yayınlamayacak, bundan 1 ay sonraki maçlarda değişebilir.

Galatasaray maçını TNT ile D-Smart birlikte yayınlayacaklar. Fenerbahçe maçını sadece D-Smart yayınlayacak. Gelecek ayki maçta ise Allah kerim ne olur bilinmez.. Sizlerden özür dilerim, hepinizi çok heyecanlandırdım biliyorum ama ben de çok heyecanlanmıştım.

Hurriyet gazetesinden alintidir

Yorum yap

arkdaşlar macı d-smart ile birlikde yayınlanacak kanal ( TNT ) kanalıdır ama sadece d-smart kullanıcıları ( TNT ) kanalını şifresiz izleye bileceklerdir normal uydu kullanıcıları
                    ( TNT ) Kanalını izleyemiyecek çünkü şifrelenecek şifreleme sistem BİSS sistemi ile şifreleyecek o yüzden platform dışı uydu kullanıcılar umutlanmasın bende söylemesi...

Yorum yap

Panathinaikos maçı şifresiz!

Galatasaray ile Panathinaikos arasında oynanacak karşılaşmayı taraftarlar şifresiz kanaldan izleyebilecek.

UEFA Avrupa Ligi (F) Grubu'nda yarın saat 20:00'de başlayacak mücadele, TNT kanalından yayınlanacak.

kaynak : habertürk
                      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                      www.next.com.tr

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        dosttum cnn türk veriyor ama karasal yayında veriyor eski tip antenin varsa izlersin uydudan izlemeye kalkma izleyemessin çünkü şifreli mac saatinde cnn türk hiç meraklanma...
                        Haklısın TNT izleyeceğiz. Önemli olan izlemek...
                        Takımlarımıza başarılar.

Yorum yap

Maç TNT de şifresiz

Yorum yap

sifre gırdı ne olacak sımdı

Yorum yap

ABS1-( 75* E) uydusu 12694 V 10750 frekansı şifresiz veriyor (tajik tv)
                              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                              www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X