• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

opos 1.5'in alternatif dosyaları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşım yapabildim sağol yardımların için özden abi sanada sağol Allah sizin gibi bilgili insanları başımızdan eksik etmesin çalışmalrınızda başarılar...Saygılar

Yorum yap

başka hangi key.bin uzantılı key dosyaları buna uyar. internette bir çok dosya var .bin uzantılı. ayrıca bu dosyayı güncel olarak bulabileceğimiz bir site var mı?

Yorum yap

iyi geceler arkadaşlar sonunda hatayı buldum galiba sabahtan beri uğraşıp durdum benim opos kart usb çıkışlı configiration ayarını yani hızı ne olarak ayarlayacağım (error writing to card)yazısı çıkıyor gerçi hız ayarlarını denedim fayda etmedi başka nasıl yükleyebilirim
        ŞÖHRET AFETTİR

İNSANLAR ÖNCE ÖVER SONRA SÖVER

Yorum yap

kartın atrsdi gitti?

Yorum yap

korsanuydu Nickli Üyeden Alıntı
            kartın atrsdi gitti?

arkadaşım kartına her hangi bir şey olduğunu zannetmiyorum, ancak dediğin gerçekleşmiş ise aşağıdaki linkten bakıp kendinde halledebilirsin................

saygılar....................

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=8708
            NEXT 2500 fmb - 1.50 next çanak - next lnb
            opos 1.05 - matrix modul

Yorum yap

selam,
              arkadaşlar skystar 2 kullanıcısıyım cw dat ile opos kullanırken cwcam emu plugin kullanıyordum freecam a cevirince hangi plugin i kullanmalıyım .
              yukarıdaki ayarlar tamam ama açamadım lutfen yardım.

Yorum yap

dosyaları başka bir server a upload edebilir misiniz acaba

öğreğin hemenpaylas ya da rapidshare olabilir.

indiremiyorum 2. dosyayı

edit: en sonunda indirebildim

Yorum yap

bizim gibi acemilere yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim dün yükleme yapamayınca kartın bozuk olduğunu sanarak atr tamiri yaptırdım sonra kartı yükledim isvedit yüklerken error writing to card bu hatayı veriyo benim opos kart usb çıkışlı configiration ayarını nasıl yapabilirim
                  ŞÖHRET AFETTİR

İNSANLAR ÖNCE ÖVER SONRA SÖVER

Yorum yap

"Recep Kaya"

Yanlış anlamadıysam COM port ile ilgili bir sorun var.
                    Aygıt Yöneticisi bu sorunu çözmenin yolu gibi gözüküyor. (bilgisayarım simgesine sağ tıklayınca özellikleri tıklayın ve burada donanım sekmesine gelince aygıt yöneticisini göreceksiniz.)
                    Aygıt yöneticisinin içinde seri port bağlantılarından USB seri port'u bulduğunda yanında bağlı olduğu COM port'u yazar. Bu port'u istersen özelliklerden değiştirebilirsin. Bu dosyaları yüklemeyi denemedim ancak yükleme programı sana COM port'u seçme şansını verecektir herhalde.

Selamlar...

Yorum yap

arkadaşlar bende de aynı problem var.olay comport olayı değil.hata burda olsaydı,opos loader ile hexler falan da yüklenmezdi...isvedit'ten başka bin dosyasını yükleyebileceğimiz bir program varmı?

Yorum yap

arpaz Nickli Üyeden Alıntı
                        arkadaşlar bende de aynı problem var.olay comport olayı değil.hata burda olsaydı,opos loader ile hexler falan da yüklenmezdi...isvedit'ten başka bin dosyasını yükleyebileceğimiz bir program varmı?
                        RECEP KAYA Nickli Üyeden Alıntı
                        bizim gibi acemilere yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim dün yükleme yapamayınca kartın bozuk olduğunu sanarak atr tamiri yaptırdım sonra kartı yükledim isvedit yüklerken error writing to card bu hatayı veriyo benim opos kart usb çıkışlı configiration ayarını nasıl yapabilirim
                        arkadaşlar loader dosyasının içinden çikan hex dosyalarını değil,
                        isvedit dosyasından çıkan 27.02.2006 tarihli hex ler loader ile atılacak,
                        sonra bin dosyası atılacak..............

saygılar........................
                        opos 1.05 - matrix modul

Yorum yap

isvedit

özden Nickli Üyeden Alıntı
                          arkadaşlar loader dosyasının içinden çikan hex dosyalarını değil,
                          isvedit dosyasından çıkan 27.02.2006 tarihli hex ler loader ile atılacak,
                          sonra bin dosyası atılacak..............

saygılar........................
                          arkadaşım zaten o dosyaları yüklüyorum ama isvedit programı kartı bile tanımıyor neredeyse.isvedit'te ne write ne de read yapılıyor.saygılar bizden

Yorum yap

arpaz Nickli Üyeden Alıntı
                            arkadaşım zaten o dosyaları yüklüyorum ama isvedit programı kartı bile tanımıyor neredeyse.isvedit'te ne write ne de read yapılıyor.saygılar bizden
                            arkadaşım connect yaptıktan sonra write ve read tuşları aktıf hale gelmesi lazım,

saygılar...................
                            opos 1.05 - matrix modul

Yorum yap

bende orf ve digerleri acilmadi, acaba benim humax 5400 e ayri birseymi yazmam gerek?

Yorum yap

aktif

özden Nickli Üyeden Alıntı
                                arkadaşım connect yaptıktan sonra write ve read tuşları aktıf hale gelmesi lazım,

saygılar...................
                                arkadaşım connect yaptıktan sonra aktifleşiyor zaten write ve read tuşları.ama ne read ne de write yapıyor.hexleri yükledim ama şu bin dosyası çıldırttı beni.saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X