• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultra sabit ve motorlu aynı anda

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ultra sabit ve motorlu aynı anda

arkadaşlar next 9000 ultra alarak aranıza katıldım ve öğrenmek istediğim benim; 3 sabit ve 1 motorlu çanağım var bunları aynı anda problemsiz olarak lullanabilirmiyim,yardımlarınızı bekliyoru,saygılar

albatman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar next 9000 ultra alarak aranıza katıldım ve öğrenmek istediğim benim; 3 sabit ve 1 motorlu çanağım var bunları aynı anda problemsiz olarak lullanabilirmiyim,yardımlarınızı bekliyoru,saygılar
    kullanırsın ben iki hareketli ve iki sabiti aynı anda kullanıyorum bir 4lü Diseqc Switch alırsan haraketli olana A SABİTLERDEDE B- C- D- kabloları bagla hiç birşey olmadan seyredersin arkadaşım

Yorum yap

sampiyon usta sanırım ben yalnış anlattım yada yalnış anlıyorum,motorlu çanak diseq 1 giriş,1.sabit diseq2 de,3.sabit diseq3 de,4.sabit diseq 4 te bağlı sabitleri ayarladıktan sonra motoru kullanabilmem için ayarlarımı nasıl yapmalıyım

Yorum yap

sampiyon usta sanırım ben yalnış anlattım yada yalnış anlıyorum,motorlu çanak diseq 1 giriş,1.sabit diseq2 de,3.sabit diseq3 de,4.sabit diseq 4 te bağlı sabitleri ayarladıktan sonra motoru kullanabilmem için ayarlarımı nasıl yapmalıyım
        arkadaşım 4.lü diseq siviçde A olan girişe hareketli antenden gelen kabloyu baglaman teterli diger sabit olan 3 çanagından gelen koblolarıda B-C-D olan uçlara takacaksın sonrada ayarlı 3 çanagın uydusundan hariç hareketliye başka uydu kaydederken o uyduları hep A olarak ayar yapacaksın sadece dabitlerde B-C-D olarak kalsın yeni bulacagın tüm uydular (hareketlide sadece A olarak ayarla )

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşım 4.lü diseq siviçde A olan girişe hareketli antenden gelen kabloyu baglaman teterli diger sabit olan 3 çanagından gelen koblolarıda B-C-D olan uçlara takacaksın sonrada ayarlı 3 çanagın uydusundan hariç hareketliye başka uydu kaydederken o uyduları hep A olarak ayar yapacaksın sadece dabitlerde B-C-D olarak kalsın yeni bulacagın tüm uydular (hareketlide sadece A olarak ayarla )
          bilgi için çok teşekkürler,söylediğiniz gibi deneyeyim,sonucu yazarım,saygılar

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            kullanırsın ben iki hareketli ve iki sabiti aynı anda kullanıyorum bir 4lü Diseqc Switch alırsan haraketli olana A SABİTLERDEDE B- C- D- kabloları bagla hiç birşey olmadan seyredersin arkadaşım
            Ben bu şekilde kullanıyorum ve sorunsuz izliyorum hipsa ve türksat sabit diğerleri motorda yanlız tek sorunum v-boox bazen sinyal kaybı oluyor kollu motor kullandığım için vboox kullanmam gerekiyor
            saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
            ultra fan clup

Yorum yap

muti74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ben bu şekilde kullanıyorum ve sorunsuz izliyorum hipsa ve türksat sabit diğerleri motorda yanlız tek sorunum v-boox bazen sinyal kaybı oluyor kollu motor kullandığım için vboox kullanmam gerekiyor
              saygılarımla
              sevgil muti74 arkadasım eyer vboox su cihaza baglarsan özellikle astra ve hispasatta sinyal kaybı çok oluyor ben vboox su bagımsız kullanıyorum hiç sorun olmuyor ayrıca cihaza yazılım çıktıgında reset attıgımda uydu ayarlamaya gerekte kalmıyor bagımsız kullanmak iyidir

Yorum yap

evet arkadaşım bende bir ara bağımsız kullanayım diye düşünmüştüm vede kullanmıştım ama bazen video link ile diğer odadan izlediğim için motoru çevirmek içinde ayrıca odaya gitmem gerekiyordu ama olsun artık bu şekilde kullanacağız yada birtane daha 2500 alacağız yeni seriden bu vbox tan kurtulmak için
                saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                ultra fan clup

Yorum yap

sampiyon usta söylediğiniz gibi ayarlarımı yaptım ve hepsi çalışıyor ancak bazen diğer uydu için komut verdiğimde arasıra motor dönmüyor,başaka bir sıkıntı yok,saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X