• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Demekki kapanmış yada nette sorun var..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hayır hocam açık newcand2 den şuanda izliyorum ellerine sağlık yine büyüklük yaptın hocam size kolay gelsin saygılar hocam
      ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

• server kapalı arkadaslar seydedemıyorum

Yorum yap

• yok ben denedim 20 binler guzelce çalışıyorlardı....
          C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

• bende açık 53000 lerdeyim sorunsuz bir şekilde çalışıyor
            ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

• newcamd2 server nasıl alabılırım hocam yardım

Yorum yap

• slm
                @mach1 sen bu alemde her zaman 1 numarasın senin üstüne tanımam allah senden razı olsun gösterdin gene büyüklüğünü emeklerin için çok sağol teşekkürler...
                bizleri karanlıkta birakmadığın için ayrıca tüm emeği geçen dostlarada selamlar...
                server olmadan 9000 değil dreambox olsa bir işe yaramıyor...

Yorum yap

• arkadaşlar 53000 ler şuan sorunsuz kullananlara hayırlı olsun
                  mach1 dostumuza sonsuz teşekürlerimi sunarım

Yorum yap

• @mach1 hocam, bir ara listelerde 52 ve 53 de kayıtlı gözüküyordum.Sizlere bu durumu iletip 53den silinmeyi istemiştim ve 52 den bağlanıyordum.
                    Şimdi 53 listesinde duruyorsam bağlanmamda bir sakınca varmıdır.Eğer 52 nin gelme durumu varsa bekleme modunda kalabilirmiyiz.
                    Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                    2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

• benzersiz tarafından gönderilen bu yanıt mach1 tarafından silindi

hocam çok teşekürler . siz bitanesiniz elleriniz dert görmesin saygılar kolay gelsin
                      aşk insanın varlığını sevdiğine adamasıdır

BİZ TÜRKÜZ TÜRK KALACAĞIZ

:tr: :tr:

• @mach1 hocam ben 52000 deydim sanırım o kapalı ama sana tesekkur ederim diğer arkadaslarım adına yine adına yakısanı yaptın desteğini kesmedin onlardannhiç bişi beklemeden onlar adına tesekkur ederim bu arada sağda solda laf edenlere üzür dilerim ama kapak olsun inan bir işe baslarsam hocam 1 senedir boş geziyorum servere destek için senle irtibata geçicem tekrar arkadaslar hayırlı olsun iyi seyirler....
                      NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

• bende kesildi....
                        C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

• mach1 hocam, ben 53 binli portlardan pass almıştım. arkadaşlar serverin tekrar aktif olduğunu yazmışlar. ben denedim bağlantı kuramadım. acaba verdiğiniz passlar geçerli değilmi?

Yorum yap

• mertcik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            @mach1 hocam ben 52000 deydim sanırım o kapalı ama sana tesekkur ederim diğer arkadaslarım adına yine adına yakısanı yaptın desteğini kesmedin onlardannhiç bişi beklemeden onlar adına tesekkur ederim bu arada sağda solda laf edenlere üzür dilerim ama kapak olsun inan bir işe baslarsam hocam 1 senedir boş geziyorum servere destek için senle irtibata geçicem tekrar arkadaslar hayırlı olsun iyi seyirler....
                            selam@mertcik sözlerine katılıyorum.Fazla söze gerek yok forum kendini zaten kanıtlamış durumdadır.Saygılar.

Yorum yap

• ali_next Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bende kesildi....
                              @mach1 üsdat ince ayar yapıyordur. kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X