• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Trumanshare ve Limitsiz FLYCCCAM.......

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Server alırken sanırım protokol 2.0.1.1 olmasına dikkat etmek gerekiyor..Ama yinede tam emin değilim...

Yorum yap

şimdi bu programı çalıştırdık başka bi şey yapıyormuyuz server allırken falan protokol falan server nerden alınıyor protokol nerden ? teşekkürler

Yorum yap

ayrıca bu ( c line ) ne ? '' cline nıza yazıyorsunuz falan gibi cümleler vardı ben cline anlamadım

Yorum yap

xtayf Nickli Üyeden Alıntı
          ayrıca bu ( c line ) ne ? '' cline nıza yazıyorsunuz falan gibi cümleler vardı ben cline anlamadım
          arkadaşım belej veya paralı buldıgun serverin adres port username ve şifrenin olduğu satır demek

sistem çok iy çalışıyor bir şey dışında oda sanırım cihazdan engellenmiş durumda umarım yeni yazılımlarda kaldırırlar

Yorum yap

teşekkürler.
            Next machina 3d super

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Sadece Next Super Plus'larda kullanılabilen Trumanshare ve FLYCCCAM Limitsiz olarak hizmetinizde...30 dk. limiti yoktur , sınırsızdır....
              teşekkürler temasan53 sonunda çalıştırmayı başardım bu sistemi başaramayan arkadaşlar yardım istiyosanız özelden msn adresinizi gönderin yardımcı olayım

Yorum yap

uzmanuyducu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                teşekkürler temasan53 sonunda çalıştırmayı başardım bu sistemi başaramayan arkadaşlar yardım istiyosanız özelden msn adresinizi gönderin yardımcı olayım
                Forum dururken MSN'e ne gerek var. Bildiğiniz bir şey varsa forumda paylaşın ki, diğer arkadaşlara da faydası olsun.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Forum dururken MSN'e ne gerek var. Bildiğiniz bir şey varsa forumda paylaşın ki, diğer arkadaşlara da faydası olsun.
                  Aynen sorunları hep birlikte çözelim herkes yararlansın
                  VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

ben bu konuda yardım istiyorum arkadaşlar

Yorum yap

kullanabilmek için kullanıcı adı ve şifre olması mı gerekiyor

bende yok ta

Yorum yap

konuyu sırası ile anlatayım programı masa üstüne indirip zip ten çıkarıyoeuz sonra plugins içine giriyoruz FLYCAM CAM yapılandırma ayarlarını tıklıyoruz karşımıza küçük bir pencere çıkacak birlikte aç butonuna tıklıyoruz sonra listeden programı seçmek şikkını işaretliyoruz karşınıza pc nizde kullandığınız programlar gelecek XML EDİTÖR PROGRAMINI TIKLIYORUZ açılan pencereye c line yi yapıştırıyoruz kaydediyoruz bu kadar herkese kolay gelsin ben böyle çalıştırdım saygılar

Yorum yap

uzmanuyducu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          konuyu sırası ile anlatayım programı masa üstüne indirip zip ten çıkarıyoeuz sonra plugins içine giriyoruz FLYCAM CAM yapılandırma ayarlarını tıklıyoruz karşımıza küçük bir pencere çıkacak birlikte aç butonuna tıklıyoruz sonra listeden programı seçmek şikkını işaretliyoruz karşınıza pc nizde kullandığınız programlar gelecek XML EDİTÖR PROGRAMINI TIKLIYORUZ açılan pencereye c line yi yapıştırıyoruz kaydediyoruz bu kadar herkese kolay gelsin ben böyle çalıştırdım saygılar
                          Sayın üstat
                          Emeğine ve bilgine sağlık
                          Sınırsız truman share de benim bildiğim kadarı ile plugins deki flycccam cfg dosyasının içine c lıneyi yapıştırıyoruz sonra truman share yi tık layarak sistem çalışmaya başlıyor. Ama bazı c lıneleri (n) ve (y) arasında dolaştırıyor.
                          Yani Limitsiz Trauman share çalışmaktadır.
                          Saygılar

Yorum yap

bu programı nasıl kullanabileceğimizi daha açık anlatırmısınız teşekkürler

Yorum yap

tarikcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bu programı nasıl kullanabileceğimizi daha açık anlatırmısınız teşekkürler
                              Sayın üstat
                              Limitsiz truman share yi bilgisayarına indiriyorsun.Truman share dosyalarını bilgisayarında boş bir dosyaya açtırıyorsun.Truman share dosyalarının için de plugins diye bir dosya var. onu tıklıyorsun. açılan dosyanın içinde flay ccam cfg dosyası adında bir dosya var. O dosyanın içine C lıne ni kaydediyosun. Ve dosyalaradan çıkarak tekrar başa dönüyorsun.Sonra tekrar truman share (Bilgisayarına kaydettiğin) dosyasını tıklıyorsun.ilk açılan pencerede (truman share trauman sharıng software) dosyasını tıklayarak sistemi çalıştırıyorsun
                              saygılar

Yorum yap

c line ları nereden buluyoruz peki
                                bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X