• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• teşekkürler Mach1 2000 CIS Super Plus

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
    BU başlıkta olacaktır

Digitv auto
    Polsat auto
    Premier nds ***
    Viasat nds *** test 1-2 kanal açar siriusta ndsten
    Teşekkürler usted, dün aksam yeni yazılım ne zaman diye düşünüyordum. sabah bir bakayım dedim, yeni yazılım gelmiş.
    Ellerine sağlık Mach1 ve emeği geçenler.

Yorum yap

• mach1 üstad arkadaşlar premierstarın açıldığını söylemiş ama ben ns cıs super plus olanı attım gri kasa için,'ilk başta ye attık cihaz 0 kaldı sonra ameliyat ettik hallettik'bende açmadı acaba ns super serisinde mi bir bug mu var kanal üzerinde baya bir bekledim mtv,nickprem,sat1comedy,kabeleins...açmadı bilginize saygılar....

Yorum yap

• sayın ustalarım akşam next 2000 cx serisi için yazılım vardı indiremedim. şimdi neden listede yok. hani bizim yazılımımız ?
        Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• günaydın

mavikar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          hocam elinize sağlık çok güzel çalışıyor yazılımda problem yok motoru bağladım isteyene güncel UDB gönderebilirim.
          Arkadaşım, Türksat+Hotbird+sirius+thor+Astra güncel UDB gönderebilir misin?
          Çok teşekkürler

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı
            BU başlıkta olacaktır

Digitv auto
            Polsat auto
            Premier nds ***
            Viasat nds *** test 1-2 kanal açar siriusta ndsten

Yorum yap

• hocam premier xxxx ler cikmiyor

Yorum yap

• Çok teşekkür ederim. Kayıt özelliğini eve gidince deneyeceğim. Kayıt etme sorunsuz sa çok güzel olur. NextYE-2000CXSuperPlus QNEC USB için yazılımınıda sabırsızlıkla bekliyorum

Yorum yap

• yazılımlar için teşekkür ederim
                  Next&Nextstar
                  EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• Yazılımlar için teşekkürler üstad.

Yorum yap

• emeğinize sağlık üstad, elleriniz, klavyeniz, mousunuz dert görmesin. gri cıs için yazılım yokmu???
                      NEXT&NEXTSTAR YE-2000-CIS-SUPER PLUS USB' li

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yazılımda bir karışıklık olmuş GRİ seri 2000 cısa NS cısı atın arkadaşlar şu an için
                        hocam kusura bakmayın ama ilk mesajda verdiğiniz next 2000 cıs super plus yazılımında mı bi karışıklık var? bende 2000 cıs super plus gri kasa var yazılım doğrumu hangisini atıcam, bi yanlışlık yapmayalım. ns olanlar siyah nezt yazanlar gri denmiş ama next yazandan cıs yazılımını göremedim.
                        NEXT&NEXTSTAR YE-2000-CIS-SUPER PLUS USB' li

Yorum yap

• Yazılım için teşekkürlerimi sunarım,hocam elleriniz dert görmesin.

Yorum yap

• üstat hala cevap alamadım. gri cx lere yazılım yok mu?
                            Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• Hocam yazılım için teşekkürler fakat yazılımlar hakkındaki fikirlerimi yazmak istedim.
                              öncelikle ben acemi bir kullanıcı olarak bazen yapılan açıklamalardan bir şey anlamıyorum. mesela bu yazılımın eskisinden farkı sadece bazı şifreli kanalları açıyor olması mı yoksa arayüz ve diğer özelliklerde değişim var mı? ben şifreli kanalları izlemiyorum dolayısıyla yapılan değişiklik bundan ibaretse yazılımı yüklemek istemem. eğer yazılımın diğer özelliklerinde değişiklik yoksa kısa bir açıklama olarak not düşülemez mi? dediğim gibi yazılımda olması istenen bazı değişiklikler forumda sık sık dile getirilmesine rağmen ya konu kapatılıyor ya da geçiştiriliyor. Mesela benim için şifreli kanalların açılmasından çok tp lerin toplu halde silinebilmesi, arayüzün daha iyileştirilmesi,kullanmadığım uyduların silinebilmesi,usb ve kayıt özelliklerinin geliştirilmesi gibi değişiklikler yapılması daha önemli..küçük bir örnek daha vereyim, bazılarına bu söylediğim gereksiz gelebilir ama beni rahatsız eden basit ama önemli bir özellikten bahsetmek istyorum. cihazın zoom özelliği çok kullanışsız mesela. zoom yapmak için önce menü açıyorum, her büyütme küçültme için renkli tuşlara basıyorum bu arada ekranın bir köşesinde sinir bozucu bir kutu oluşuyor...kısaca demek istediğim uyduruk makinelerde bile bu özellik daha kullanışlı.. nasıl derseniz mesela tek bir zoom tuşuna bastıktan sonra her ok tuşuna bastığınızda bir kademe daha zoom yapıyor atıyorum 3 kademe sonra normale dönüyor, yön tuşarıylada hareket sağlanıyor. işin özü şimdi diyeceksinizki hocam böyle gereksiz şeyleri niye anlattın..dediğim gibi bunlar çoğunuza ayrıntı gelebilir şifreli kanallar açılıyo daha ne istiyosun yazılımdan diyebilirsiniz ama benim için önemli olan bunlar. lütfen kızmayın sadece belki değerlendirilir diye yazmak istedim. emek verenlere tekrar teşekkürler...

Yorum yap

• mach1 hocam inf serisine yazlım yokmu hocam saygılarımla tşk

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X