• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

multivizyon goruntu kirilmasi!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• multivizyon goruntu kirilmasi!

Arkadaslar tps paketindeki sadece multivizyonlar olmak uzere goruntude kirilmalar oluyor fakat diger kanallarda hicbir sorun yok ve sinyal seviyesi nerdeyse tavan,cok yuksek yani fakat bazi gunlerde bunu yapmiyor;forumda arastirdim telsiz telefondan yada kablodan olabilir diyolar fakat bende telsiz telefon yok kablodan olacaginida sanmiyorum cunku diger tum kanallarimin sinyalleri cok yuksek bu konuda yardimlarinizi bekliyorum saygilar iyi calismalar..

montor arkadaş sinyal seviyesi tavan diyorsun kırılma oldugu andaki seviyedemi aynı ona bir bak birde frkansı yaz bende deneyim bende 1 tek muti var aynı kırılmayı yapıyor

Next 2000x cıs

Yorum yap

ya arkadaşlar sorması ayıp olmasa multiler açıldımı. bir süredir yoktum pek takip edemedim. çözüldüyse ne yüklenecek bilgi verirseniz sevinirim. teşkler,

Yorum yap

asterix.max Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ya arkadaşlar sorması ayıp olmasa multiler açıldımı. bir süredir yoktum pek takip edemedim. çözüldüyse ne yüklenecek bilgi verirseniz sevinirim. teşkler,
        acik eski sisteme döndü ....

Yorum yap

eski sistem derken neyi kastediyorsun usta anlamadım yazılım mı yükleyecem yani?

Yorum yap

CETIN63 kardes tabiki sinyal kirilma oldugu anda 0 a dusuyor ama genel olarak multiler ve diger tps kanallarinin seviyesi cok yuksek ,bu kirilmalar yuzunden multileri izleyemiyorum fakat bu olay sadece multilerde oluyor bende bunun nedenini merak ediyorum;frekanslarini vereyim : 11662 v 27500 3/4 .Ayrica bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslarin yardimini bekliyorum ,saygilar..

Yorum yap

Asterix.max kardes eski sisteme dondu fakat yeni yazilimi yukle daha sonra da son softcami yuklersen seyredebilirsin,kolay gelsin.

Yorum yap

arkadaşım multiler evinizde telsiz telefon tarafından kırılmaktadır yayın kırılmasını engellemek için telsiz telefonu tamamen fişten çekin kapatın.düzelecektir.

Yorum yap

telsiz telefon yok yinede kırılıyorr
                  Hiremco TurBo4K

Yorum yap

kardes telsiz telefon yokki llk mesajda da yazmistim,fakat genede kirilma oluyor,bu konuda gercekten cozume yonelik aciklayici bir cevap verecek arkadasimiz yokmu? bu konuda anladigim kadariyla bircok kisi dertli ustalarimiz lutfen biraz ilgi gosterirseniz sevinicez,saygilarimla iyi calismalar..

Yorum yap

evet arkadaş aynı kırılmalar bende de var yalnızca multilerde oluyor. herzaman değil tabiki bende de telsiz tel. yok. en sonunda kabloyu değiştireceğim. ustalarımız bu konuda bilgi verirse sevineceğiz.

Yorum yap

Aynen kardes bendede arada oluyor yalniz bu konuda gunler oldu fakat hicbir aciklayici ve yardimci olacak bir kisi bile cikmadi bende bunu anlamis degilim forumdaki ustalarimiza artik sitem etme zamani geldi,galiba artik yardimlasma ruhu burada kalmadi!!! genede saygilarimi iletiyorum ,iyi calismalar..!

Yorum yap

montor Nickli Üyeden Alıntı
                          kardes telsiz telefon yokki llk mesajda da yazmistim,fakat genede kirilma oluyor,bu konuda gercekten cozume yonelik aciklayici bir cevap verecek arkadasimiz yokmu? bu konuda anladigim kadariyla bircok kisi dertli ustalarimiz lutfen biraz ilgi gosterirseniz sevinicez,saygilarimla iyi calismalar..
                          @montor ilk etapta eğer imkan varsa lnb'yi değiştirip bir test edin,bu tür arızaların (tek tp'de kırılma) genelde lnb'den kaynaklandığı görülmektedir.
                          kolay gelsin...
                          Forum Kuralları

Yorum yap

mpl ilgin icin tesekkurler bu onerini denicem,iyi calismalar..

Yorum yap

montor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaslar tps paketindeki sadece multivizyonlar olmak uzere goruntude kirilmalar oluyor fakat diger kanallarda hicbir sorun yok ve sinyal seviyesi nerdeyse tavan,cok yuksek yani fakat bazi gunlerde bunu yapmiyor;forumda arastirdim telsiz telefondan yada kablodan olabilir diyolar fakat bende telsiz telefon yok kablodan olacaginida sanmiyorum cunku diger tum kanallarimin sinyalleri cok yuksek bu konuda yardimlarinizi bekliyorum saygilar iyi calismalar..
                              montor kardeş yaklaşık 10 ay boyunca bunu bende yaşadım.cihazım 2000x cı plus.tüm hotbird de hiçbir sorun yok arasıra olmak kaydıyla multilerde hep kırılmalar oldu.sormadığım kimse kalmadı.herkes "benimkinde sorun yok" diyordu.üstelik kablomuda piyasada satılanların nerdeyse 2 katı fiyatına karaköyden almıştım yani 1. sınıf kablo diyebilirim.ve sorunu kendim çözdüm.LNB ye giren uçtan 1-2 karış kısaltıp tekrar düzgün bi şekilde taktım yine düzelmedi.sonra cihazıma giren uçtan 1-2 karış kesip yeniden özenle uç takıp bağladım ve herşey düzeldi.aklım almadı doğrusu.tüm uyduda hiçbi sorun yok ama sadece 1 paket problemli.kimin aklına kablu unsuru gelirki.
                              sende böyle yap düzelmezse kablonu komple yenile bence düzelir.tanıdığın birisi varsa onun çanağına cihazı bağlayarakta test etmiş olursun.saygılarımla...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X