• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D (V5.222) 20.12.2014 Tarihli TEST Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın dıjitalci hocam ntvspor hd ve NTV smartspor hd yede epg gelmemiş yani bu demek oluyor ki SDS EPG şu an için sağlıklı çalışmıyor zaten belli bir yükleme noktasında takılıp kalması yanlış baştan.
    Yazılanlar mutlaka DOKTOR üstada iletiliyordur en kısa sürede bu durumda halledilir elbette...
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Çok teşekkürler arkadaşlar elinize emeğinize sağlık,
      Ancak;
      Youtube'ye bağlanmakta sorunlar yaşanıyor. 3 dakikalık bir şarkıyı dinleyemez olduk. Kablosuz ağdan nextin machina3D ile birlikte aldığım kendi adaptörü ile bağlanıyorum, internet hızım 8 megabit sınırsız, 2 megabit te olsa sorun olmaması lazım video çözünürlük (360p) en düşüğe ayarlı, hatta bazılarında bağlanamadı veya oynatılamadı gibi açıklama çıkıyor bilhassa hd videolarda hiç oynatamıyor.
      Eksik bir şeyler mi yapıyorum bunun başka ince ayarları mı var bilmiyorum.
      son yazılımdan sonra yaşanmaya başladı bilginize.

Yorum yap

Emeği geçen ve paylaşım sunan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Yorum yap

yazılımı yükledim...sorunsuz...vod..tavşan 1..2..3..4 youtube hepsi çalışıyor..vod ,yotube için intenet hızınızın iyi olması önemli..

Yorum yap

Sevgili dijitalci kardeşim önümüzdeki günlerde Türksat Güncelleme frekansı olan 11747 deyiştiği zaman Türksat Extpres Tarama'daki 11747.H.27500 nasıl deyişecek bilmem anlatmam yeterlimi bu konuda bir açıklama getirebilirmisiniz şimdiden Teşekkür ediyorum.

Yorum yap

osetyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Sevgili dijitalci kardeşim önümüzdeki günlerde Türksat Güncelleme frekansı olan 11747 deyiştiği zaman Türksat Extpres Tarama'daki 11747.H.27500 nasıl deyişecek bilmem anlatmam yeterlimi bu konuda bir açıklama getirebilirmisiniz şimdiden Teşekkür ediyorum.

Tabiiki açıklama getirebilirim Sn:Osetyalı, olay gayet basit eğer öyle bir şey olursa YAZILIMLA tekrar verilir... Bizede sadece yeni yazılımı atmak kalır.
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Tabiiki açıklama getirebilirim Sn:Osetyalı, olay gayet basit eğer öyle bir şey olursa YAZILIMLA tekrar verilir... Bizede sadece yeni yazılımı atmak kalır.
                Sevgili kardeşim teşekkür ediyorum Elbetde yazılımla zaten verilir asıl bundan kasdim diyelim artık yazılım sonlandı bundan sonra verilmeyecek gerektiği zaman söz konusu frekansı Türksat Extpres Tarama'ya manuel olarak eklenebilir durumuna getirilemezmi bana yanlış düşünüyorsun diyen arkadaşlar olabilir ama inanın yanlış bir fikir deyil madem bu özellik eklenmiş o zaman dediğim gibi elle eklenebilmeli Tüm arkadalara selamlar.

Yorum yap

Yeni yazilimdan beklenenler
                  D smart alt yazi sorunu
                  Tavsanlardan indirme yapilmamasi
                  Sds epg nin saglikli calismamasi
                  Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

D smart yeni bir özellik ile orjinal ve Türkçe ses seçeneklerinin yanında, Türkçe ve İngilizce altyazı seçeneğinide hayata geçirmesi çok güzel bir özellik.
                    Next Machina 3D şu an için bundan yoksun, kısa zamanda epg ile bir iyileştirmeden de öte bu konuya nokta koyacaklarını tahmin ediyoruz .

Tabiki emeği geçen doktor ve karbon ve ekibe tesekkürler.

Yorum yap

Arkadaşlar iyi günler,
                      son yazılım yüklü, normal kanal seyrederken kayıt tuşuna basıyorum başlıyor diyor
                      ama kayıt yapmıyor.
                      SONY NX710 3D & NEXT MACHINA 3D & NEXT 2000 HD CX

Yorum yap

nippon1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar iyi günler,
                        son yazılım yüklü, normal kanal seyrederken kayıt tuşuna basıyorum başlıyor diyor
                        ama kayıt yapmıyor.
                        Sayın arkadaşım cihazı arka anahtardan kapatıp açın ve duruma bir daha bakıp burada tekrar paylaşın.
                        MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Sn Dijitalci hocam,
                          bir sonraki gün arkadaşımla bu sorunu paylaşıyordum
                          deneme yaptım kayıt yaptı,
                          Show da seyrettiğim bir programdı,
                          Programla alakalı olma ihtimali varmı,kayıt engeli vs.
                          ilginiz için teşekkürler.

Yorum yap

nippon1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Sn Dijitalci hocam,
                            bir sonraki gün arkadaşımla bu sorunu paylaşıyordum
                            deneme yaptım kayıt yaptı,
                            Show da seyrettiğim bir programdı,
                            Programla alakalı olma ihtimali varmı,kayıt engeli vs.
                            ilginiz için teşekkürler.
                            Zannetmiyorum bir elgelleme falan olduğunu,fakat benimde başıma gelmişti bende çareyi size yazmış olduğum şekilde bulmuştum.
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Teşekkür ederim hocam,
                              tekrar olursa kapatıp denicem.
                              iyi geceler.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=64648
                                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X