• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu K.e.y Files By Ekurel ARŞIV

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bakalım yeni ****** gelsinde .ama sanırım bir farklılık olmayacak daha öncekikeyleride almamıştı çünkü cihaz.neyse beklemekten başka çare yok sanırım hocam.bu gece sizi esir aldım kusuruma bakmayın

Yorum yap

• girayhan Nickli Üyeden Alıntı
      bakalım yeni ****** gelsinde .ama sanırım bir farklılık olmayacak daha öncekikeyleride almamıştı çünkü cihaz.neyse beklemekten başka çare yok sanırım hocam.bu gece sizi esir aldım kusuruma bakmayın
      Sevgili arkadaşım, fazla kafana takma bence, düzelir herşey zamanla. Yarın sakin kafayla bakarsın.. kafaya fazla takmışsın sen bu sorunu, boşver bir gün düzeliyor ertesi günü kuş olmuş uçmuş. bu işler böyle, iyi geceler ...

Yorum yap

• ya doğru galiab sinirlerimi iyice yıprattım ben bu akşam

Yorum yap

• kardes üzülme bizde elimizden geldiğince yardım ederiz tmm

Yorum yap

• yeni *** on tv ****** güncellenmiş güy aizleyebilen varmı.ben softcamları yüklediğimde hala önceki günlerdeki gibi ****** 0000000000000000000000 olark görünmeye devam ediyor

Yorum yap

• girayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yeni *** on tv ****** güncellenmiş güy aizleyebilen varmı.ben softcamları yüklediğimde hala önceki günlerdeki gibi ****** 0000000000000000000000 olark görünmeye devam ediyor
              Tekrar değişti k.eyler

Yorum yap

• hocam bu nehız biz yetişemedik yine yani.

Yorum yap

• artık bu iyice sinirlerimi germeyi başladı.bir tüelü keylere yetişemiyoruz.acaba dreamboxmı alsaydım.pişman olmaya başladım sanki.

Yorum yap

• Evet 1 saatten kısa sürmüş.

Yorum yap

• Tasarım™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Evet 1 saatten kısa sürmüş.
                      sevgili tasarım senin sayfandaki ******* indiremiyorum down!! yazan yerden

Yorum yap

• enezli Nickli Üyeden Alıntı
                        sevgili tasarım senin sayfandaki ******* indiremiyorum down!! yazan yerden
                        ya....kardes....usta coktu diyor....

Yorum yap

artık bu iyice sinirlerimi germeyi başladı.bir tüelü keylere yetişemiyoruz.acaba dreamboxmı alsaydım.pişman olmaya başladım sanki.

evde internet varsa dreambox kullanmak en mantıklısı bence

Yorum yap

• hala göçükmü sözkonusu kanal.ke.yleri

Yorum yap

• Active CCW :
                              {06.07.2008}=====RTVi

Today update:
                              {06.07.2008}=====Polsat
                              {06.07.2008}=====RAI

Yorum yap

hala göçükmü sözkonusu kanal.ke.yleri
                                Dostum hala göcükmü derken geri dönceğinimi ümit ediyorsun:no:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X