• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yeni yazılım çıkmayacakmı acaba

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yeni yazılım çıkmayacakmı acaba

epey zaman oldu yeni yazılım yok bu ultralar unutuldumu yoksa üvey evlatmı oldu..

Merak etme eninde sonunda çıkacak. şu ana kadar çıkanlar testti sanırım ana yazılımını verirler
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

dostlar yazılımın verileceği belirtildi biraz daha sabırlı olmakta fayda var
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

oyalama politikası daha çok bekleriz

Yorum yap

ya bu yazilim konusu defalarca acildi sonuc hep ayni bence bekliyelim
          NEXT1001-NEXT8000XCAM-NEXT9000XCAM-NEXT2000superX Plus-NEXT2000 Super Plus USB li Fun 4,6-Opus Turksat 42 Hotbird 13 Astra 19 Astra 23

Yorum yap

Dostlarım nebutv nin server açıklamasından anladığım kadarıyla yazılımın yakında çıkacağı ayrıca server için çok önemli açıklamasıda var Eurobird uydusuna aktarılan MCT kanallarınında serverle çalıştığı denedim ve açık tekrar kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

arkadaşlar yazılımın çıkacağı belirtildi biraz sabırlı olmak gerekiyor herkes gibi bende bekliyorum

Yorum yap

üstadlarımıza güveniyor inanıyoruz dilerim 9000 ultraya öyle bir yazılım çıkarki çok kişiyi mahçup eder...

saygılarımı sunarım

Yorum yap

artık yazılım hakkında konu başlığını gören yetkililer hemen konuyu silmeye başladı. Artık verecek cevapları kalmadı sanırım. Çünkü böyle anlam çıkıyor. Yahu bir haberiniz bile yok şu olacak, bu olacak diye. Çünkü 9000 ultra rafa kalktı sebebi de nextle botech arasında. Söyleyin artık ne olduğunu yada sorunu çözün. Bu cihazı millete kampanyalarla satıp sonrada kaçmayın. İyi parayla aldık bu cihazı herkes biliyor.
                  Benim bi önerim var 9000 ultraları getir 2000 Hd götür kampanyası yapın ve üste 200 YTL verin diye kampanya yapın. Böylece milleti kurtarın bu cihazdan.
                  Ancak bu şekilde kurtuluruz belki, çünkü kimseye satamıyoruz cihazı. Veya Cihazı raftan indirn ve nerde almıştık deyin.

Yoksa yeni cihaz alacaklar alternatifi bol, çok daha iyi ve güzel cihazların olduğu bir piyasa var artık. Kullanıcılar da bilinçli artık. Bu yazımı da silerler yetkililer ama yazmam lazım
                  NEXT YE-9000 X CAM Ultra
                  Galatasaray

Yorum yap

seyithan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    üstadlarımıza güveniyor inanıyoruz dilerim 9000 ultraya öyle bir yazılım çıkarki çok kişiyi mahçup eder...

saygılarımı sunarım
                    Mahçup olmaya hazırım
                    NEXT YE-9000 X CAM Ultra
                    Galatasaray

Yorum yap

bestray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar yazılımın çıkacağı belirtildi biraz sabırlı olmak gerekiyor herkes gibi bende bekliyorum
                      ağzından yine bal damlıyor inşallah
                      2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

arkadaşlar sabredelim ay sonunda umarım iyi haberler alırız

Yorum yap

sessiz_rihtim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar sabredelim ay sonunda umarım iyi haberler alırız
                          hiç tahmin etmiyorum ama yinede canın sağolsun.Next firması 2000 lere uydudan güncellemeyi bu ay getirmeye çalışıyor onun için bu ay kimse 9000 ultra lara kafa patlazmaz

Yorum yap

hergün bakıyorum yazılım çıktımı diye. fakat fos çıkıyor bence buda fake.bence en güzeli değiştirmek.başka ne marka alırsınız bilmem.ama ben kendimce birdaha next almam.övdükleri hd li modelini bedavaya verse genede almam.aldırmamda.bence sizde öyle yapınki next gibi firmlar tüketicilerin kıymetini bilsinler.insanımızın enayi olmadığını bilinçli bir tüketici olduğunu yanlış yapılınca firmanın mallarını almayacağını ii bilmeliler.

Yorum yap

alpinx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              artık yazılım hakkında konu başlığını gören yetkililer hemen konuyu silmeye başladı. Artık verecek cevapları kalmadı sanırım. Çünkü böyle anlam çıkıyor. Yahu bir haberiniz bile yok şu olacak, bu olacak diye. Çünkü 9000 ultra rafa kalktı sebebi de nextle botech arasında. Söyleyin artık ne olduğunu yada sorunu çözün. Bu cihazı millete kampanyalarla satıp sonrada kaçmayın. İyi parayla aldık bu cihazı herkes biliyor.
                              Benim bi önerim var 9000 ultraları getir 2000 Hd götür kampanyası yapın ve üste 200 YTL verin diye kampanya yapın. Böylece milleti kurtarın bu cihazdan.
                              Ancak bu şekilde kurtuluruz belki, çünkü kimseye satamıyoruz cihazı. Veya Cihazı raftan indirn ve nerde almıştık deyin.

Yoksa yeni cihaz alacaklar alternatifi bol, çok daha iyi ve güzel cihazların olduğu bir piyasa var artık. Kullanıcılar da bilinçli artık. Bu yazımı da silerler yetkililer ama yazmam lazım
                              Kod:
                              Yahu bir haberiniz bile yok şu olacak, bu olacak diye.
                              buradaki yöneticiler hiç bir firmanın elamanı değildir.bizlerde sizler gibi sıradan üyeleriz.neden yönetime pay cıkarıyorsunuz.

Kod:
                              Bu cihazı millete kampanyalarla satıp sonrada kaçmayın.
                              bundan forumu sorumlu tutamazsınız.kampanya yapan firmayı arayın ve şikayetinizi ona iletin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X