• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Benim cihazım 2000 cıs super plus, az önce yeni yazılımı sorunsuz yükledim.
    Ancak hiçbir değişiklik göremedim.

Yorum yap

• Benim cihazım 2000 cıs super plus, az önce yeni yazılımı sorunsuz yükledim.
      Ancak hiçbir değişiklik göremedim. (NEXT_YE-2000_CIS_SUPER_PLUS_QNEC123.50_103108_TK2C1N0_pz)

Yorum yap

• akrepaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Benim cihazım 2000 cıs super plus, az önce yeni yazılımı sorunsuz yükledim.
        Ancak hiçbir değişiklik göremedim.
        akrepaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Benim cihazım 2000 cıs super plus, az önce yeni yazılımı sorunsuz yükledim.
        Ancak hiçbir değişiklik göremedim. (NEXT_YE-2000_CIS_SUPER_PLUS_QNEC123.50_103108_TK2C1N0_pz)
        ne gibi değişiklik göremendinki

Yorum yap

• kanal listesi gitmedi vs. yalnış ifade ettim herhalde

Yorum yap

• hsm59 Nickli Üyeden Alıntı
            ellerinize sağlık inş eski yazılımda uydudan uyduya geçerken kararma problemi kalmıştır
            bu ne demek öyle bi problem mi var ki

Yorum yap

• --------------------------------------------------------------------------------

Alıntı:
              mach1 tafarından gönderildi
              BU başlıkta olacaktır

Digitv auto
              Polsat auto
              Premier nds ***
              Viasat nds *** test 1-2 kanal açar siriusta ndsten

2000CIS SUPER ve 2000CX SUPER yazılımları güncellendi.

NS YAZANLAR SİYAH SERİ İÇİNDİR

2000 CX SUPER yazılımları güncellendi diyorsunuz ama Listede NREC Serisi cihazların yazılımları yok.

NREC serisi cihazlar SUPER PLUS sınıfına girmiyormu..

Sekiz aydır bu cihazlara yazılım verilmiyor ve NEDEN yazılım verilmediğine dair forumda en ufak cevap yok.Nexte yazın diyorsunuz oradanda bir cevap yok..
              Sabır diyorum..SABIRRRR birinci meseja iyi baksan görürdün aradıgın yazılım bu http://www.mach1digital.com/mach1for...7&d=1225393064

Yorum yap

• tim18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                2000 CX SUPER yazılımları güncellendi diyorsunuz ama Listede NREC Serisi cihazların yazılımları yok.

NREC serisi cihazlar SUPER PLUS sınıfına girmiyormu..

Sekiz aydır bu cihazlara yazılım verilmiyor ve NEDEN yazılım verilmediğine dair forumda en ufak cevap yok.Nexte yazın diyorsunuz oradanda bir cevap yok..
                Sabır diyorum..SABIRRRRRRRRR
                birinci mesajda dikkatli bak aradıgın yazılım bu http://www.mach1digital.com/mach1for...7&d=1225393064

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                  BU başlıkta olacaktır

Digitv auto
                  Polsat auto
                  Premier nds ***
                  Viasat nds *** test 1-2 kanal açar siriusta ndsten

2000CIS SUPER ve 2000CX SUPER yazılımları güncellendi.

NS YAZANLAR SİYAH SERİ İÇİNDİR
                  yazılım icin tesekkurler , digitv , premier nds , viasat nds hangi uyduda , hotbor de var mI lutfen bilgi verin , tesekkurler.

Yorum yap

• yazılımlar için teşekkürler
                    Mach1 Team™

Yorum yap

• faroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yazılım icin tesekkurler , digitv , premier nds , viasat nds hangi uyduda , hotbor de var mI lutfen bilgi verin , tesekkurler.
                      viasat siriüs te 90 lık çanakla ben alamıyorum, digi tv thor da, premier astra da onu da almak zor büyük çanak lazım, hotbirt te polsat tan başka bir şey yok.

Yorum yap

• yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı
                        güncel
                        Siyah Kasa yazılımların başında "NS" yazar

Yorum yap

• chako Nickli Üyeden Alıntı
                          Çatıda fazladan iki tane çanak var. Bunlardan birisi kollu motorlu ve en az 2 m çapında, diğeri de Digiturk çanağı (ters bir yöne bakıyor) . Kolluyla biraz uğraştım bi TURKSAT buldum bi de HOTBIRD ama ikisini birden tarama alanına sığdıramadım, sadece turksatta sabitledim.
                          DIGITURK çanağı hangi uyduya ayarlı olabilir, burada saydıklarınızdan birisine ayarlı ise işme yarar herhalde . Yani DIGITURK ün olduğu uyduda başka kanallar var mı?

Çok teşekkürler
                          digitürk 7 derece doğu bakar pek fazla kanal bulamazsın beam dışı olan yayınlar şifreli boşa uğraşmayın hd bir iki kanal var sanıyorum oda kart paylaşımı ile açılıyor.eğer iki metre motorlu varsa astrayı ve thoru tavsiye ederim kolay gelsin...

Yorum yap

• zekeriya doğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            birinci mesajda dikkatli bak aradıgın yazılım bu http://www.mach1digital.com/mach1for...7&d=1225393064
                            ciddi misin? dunkes: :cuara:

Yorum yap

• hocam bende gri kasa next2000 cıs super plas usbli cihaz var hangi yazılımı atacam yardımcı olursanız sevınırım simdiden tesekkurler

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                hocam bende gri kasa next2000 cıs super plas usbli cihaz var hangi yazılımı atacam yardımcı olursanız sevınırım simdiden tesekkurler
                                Resimdeki işaretli dosyayı yükleyebilirsiniz.kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X