• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT' e Teşekkür

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NEXT' e Teşekkür

Öncelikle doğduğu ve büyümeye başladığı günden bugüne verdiği himzeti ve desteğini hiç esirgemediği için Mach1 ve Doctor üstadlarımıza hocalarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Çok savaşlar verilerek bir çok isteğe cevaplar verildi, bir çok istek yerine getirildi. Kullanıcıları ile kurucuları ile bu noktaya geldi NEXT. Sonsuz saygı ve takdirle selamlıyorum. Son 5-6 yıl içerisinde bir çok büyük işler başarıldığına ve sürekliliğin geleceğine inanıyorum. Ne olur dün ve bugün nasılsanız yarında öyle kalınız. Bizlerin sizlere, sizlerinde bizlere ihityacı var. Çok insan inanın NEXT' in kötü olması istiyor ve burada olmasını çekemiyor. Buna ne bizler izin veririz nede sizler izin verdirirsiniz. Sağlıcakla daha iyi bir seyir için.
    Sürekli bir şeyler isteyerek teşekkür ederek değil, içimizdekilerin de yazıya dökülmesi dileğiyle.

ben 2 yıldır next kullanıcısıyım..
    next her yönüyle bence Türkiyede 1 numara...
    daha önce kullandığım cihazlar(isim vermiyorum) next in N si bile olamaz...
    keske bu markayla daha erken tanıssaydım :alalal::alalal::alalal:

Yorum yap

Konu uygun alana taşınmıştır...
      Forum Kuralları

Yorum yap

CeF77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Öncelikle doğduğu ve büyümeye başladığı günden bugüne verdiği himzeti ve desteğini hiç esirgemediği için Mach1 ve Doctor üstadlarımıza hocalarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Çok savaşlar verilerek bir çok isteğe cevaplar verildi, bir çok istek yerine getirildi. Kullanıcıları ile kurucuları ile bu noktaya geldi NEXT. Sonsuz saygı ve takdirle selamlıyorum. Son 5-6 yıl içerisinde bir çok büyük işler başarıldığına ve sürekliliğin geleceğine inanıyorum. Ne olur dün ve bugün nasılsanız yarında öyle kalınız. Bizlerin sizlere, sizlerinde bizlere ihityacı var. Çok insan inanın NEXT' in kötü olması istiyor ve burada olmasını çekemiyor. Buna ne bizler izin veririz nede sizler izin verdirirsiniz. Sağlıcakla daha iyi bir seyir için.
        Sürekli bir şeyler isteyerek teşekkür ederek değil, içimizdekilerin de yazıya dökülmesi dileğiyle.
        next gerek donanım olsun,gerek kulanım olsun gerekse teknik destek olsun en ucuzundan en pahalısına kadar diger cihazlarla kıyas bile edilemeyecek özelliklere ve güce sahip. bunu hiçbir kimse inkar edemez.bunu getiren firmadan tut teknik destekde bize çokemeği geçen doktorumuz ve mach1 hocamızın emekleriyle hiçbir ticari kaygı taşımadan cihazın mükemmelliğini hergeçengün artırmaktadır. 5 yıl önce çıkan ciahaza bile günün koşullarına ve gücüne uydurmak için elinden gelenleri yapmaktadırlar. bu yüzden onlara nekadar teşekür etsek az kalır. günümüzde bazı cihazların satılması bakkal lara dahi düşmüştür ve inanılmaz taksit olanakları tanımaktadırlar. ama inanın o cihazları bana bedava verseler evime koymam nextin yeri bir başkadır benim yanımda
        mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X