• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım lütfen.....multiler açılmıyor.....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım lütfen.....multiler açılmıyor.....

next ye 2000 x cı plus uyduma son yazılmı yükledim 614 m fakat auto yapıyor ama açılmıyor

cihaz bilgisine gir arkadaşım kırmızı tuşa bas şifre isteyecek oraya 1.2.3.4 gir daha sonra multi kanllarından herhangi bir tanesine gel yeşil tuşa ve ardından ok tuşuna bas key güncellendi yazısı çıkınca exıtla çık açar arkadaşım...
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

crayzboy1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      next ye 2000 x cı plus uyduma son yazılmı yükledim 614 m fakat auto yapıyor ama açılmıyor
      arkadaşım 614m yazılımında bazen tps auto yapılmasına rağmen kanal açmıyor bu doğru,çözümü cihazın fişini pirizden çıkar az bekle ve tekrar tak.daha sonra tps auto yap.kanallar açılacaktır.
      saygılarımla... :cuara:
      not:daha önce açılan benzer konuda da bu sorunu belirtmiştim ve bir çok arkadaşım doğruluğunu onaylamıştı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X