• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Nickelodeon HD türkçe

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nickelodeon HD türkçe

Nickelodeon HD türkçe 3 gündür yok yayınmı kesilmi machina3d açmıyor

penzir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nickelodeon HD türkçe 3 gündür yok yayınmı kesilmi machina3d açmıyor
    Frekans bilgisini yazınız bir bakalım.!!!
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

11471 v 27500 açık yayın var tr

Yorum yap

tur,eng,pol,rus evet 4 dilde yayın yapıyor şuanda açık.

Yorum yap

o frekansda bende 1 haftadır kapalı şaştım bu işe çocuk Diego ile dora yı izliyordu şilip taratayım bakalım

Yorum yap

penzir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            o frekansda bende 1 haftadır kapalı şaştım bu işe çocuk Diego ile dora yı izliyordu şilip taratayım bakalım
            Sevgili Penzir arkadaşım şimdi tekrar baktım herhangi bir sıkıntı yok söz konusu kanal gayet iyi çalışmakta siz en iyisi yazdığınız gibi frekansı yeniden taratınız.
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

fabrika ayarı silip yeniden taratma hepsini yaptım ancak nafile 11471 free server nick off bende açık diyen arkadaşlar ücretli serverler sayesinde açık olabilir iki kardeşimde de machina3d var onlara gidip denedim ikisindede nick hd kapalı mach1 usta da yok ortalıkda

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X