• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İdman TV, İçtimai TV ve Hotbirddeki Lider TV 117.26 Ve 122.59 Yazılımı ile OK.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mustiak2 Nickli Üyeden Alıntı
    mrb benim cihaz next ye 2000 super pulus cx usb
    122.59 yazılımını ve
    Kanal sıranız DHA feed, İdman Tv, FEED 1, İçtima Tv,Sci-Tech TV,Lider Tv olarak yaptım kilitli olan dha,sci-tech,feed acmadı diğer azeri kanalları normal yayın akışın da oldu için acılıp acılmadını konturol edemedim olmuş olsaydı dha,sci-tech,feed kanalları acılırmıydı şimdi den teşekürler yardım larınız için hala bir cevap yokmu arkşlar
    Dediğiniz kanallar (DHA feed-FEED 1-Tv,Sci-Tech) zaten açılmayacak idman,ictima ve lider tv kanallarının açılmasına yardımcı olacak.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

tşkler yardımınız için

Yorum yap

ya 10 sayfalık yazı yazılmış bu konu hakkında. Bu olayın yazılımla çözülmesi gerekmez mi? Next Ustaları bu yazılanları görmüyor mu? Nasıl bir iş bu ben anlamadım!!!

Yorum yap

tackorkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ya 10 sayfalık yazı yazılmış bu konu hakkında. Bu olayın yazılımla çözülmesi gerekmez mi? Next Ustaları bu yazılanları görmüyor mu? Nasıl bir iş bu ben anlamadım!!!
          ustalar bu aralar çok meşguller yeni cihazımız çıktıya dobratech midir nedir
          ona odaklanmış durumdalar bizimle ilgilenemiyorlar maalesef.

Yorum yap

NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC122.59_063008_TK2C1N0_pz

BU YAZILIMI CİS SUPER PLUS CİHAZA USB İLE KURDUM BOOT EDECEK DEDİ ŞU AN O GÖRÜNÜYOR VE CİHAZ DONDU AÇILMIYOR NE YAPABİLİRİM?

Yorum yap

zkonez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC122.59_063008_TK2C1N0_pz

BU YAZILIMI CİS SUPER PLUS CİHAZA USB İLE KURDUM BOOT EDECEK DEDİ ŞU AN O GÖRÜNÜYOR VE CİHAZ DONDU AÇILMIYOR NE YAPABİLİRİM?
              Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
              Yazılım yükleme işlemi bitene kadar cihaza herhangi bir müdahalede bulunmazsanız bir sorun olmaz. "__End" yazana kadar bekleyeceksiniz.

Ayrıca şuan cihazı açamıyor iseniz. yazılımı tekrar boot modunda yükleyiniz
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189
              www.next.com.tr

Yorum yap

Ben ilk sayfadaki tüm işlemleri yaptım ve garanti olsun diye 117.26 yazılımına geri döndüm. Ama biss *** aktif etme olayını çözemedim. Şimdi söylendiği gibi softcamı yükledim. Kanalları DHA feed İdman ... şeklinde sıraladım.DHA feed'e gelip yeşil tuşa basıp cw keylere bakınca burada verilen biss *** görünüyor. Sonra İdman tvye geliyorum aynı şekilde bakıyorum *** kısmında 000000000000000000000 var sadece. Olması gereken bu mudur yoksa orada da DHA feeddeki *** mi yazmalıdır? Şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

lionmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Ben ilk sayfadaki tüm işlemleri yaptım ve garanti olsun diye 117.26 yazılımına geri döndüm. Ama biss *** aktif etme olayını çözemedim. Şimdi söylendiği gibi softcamı yükledim. Kanalları DHA feed İdman ... şeklinde sıraladım.DHA feed'e gelip yeşil tuşa basıp cw keylere bakınca burada verilen biss *** görünüyor. Sonra İdman tvye geliyorum aynı şekilde bakıyorum *** kısmında 000000000000000000000 var sadece. Olması gereken bu mudur yoksa orada da DHA feeddeki *** mi yazmalıdır? Şimdiden teşekkürler.
                  Evet sizin dediğiniz şekilde oluyor,yani sizde sorun yok sorun yayıncı kuruluşun şifreleme sisteminden kaynaklanıyor. normalde cwkey bölümünde şifre görünmesi lazım ama şifreye girdiği zamanda burada bol sıfırlar var.akşam maç şifreye girdiğinde deneyebilirsiniz. Kolay gelsin.
                  www.next.com.tr

Yorum yap

Heralde beklemedik 1dk bekledim şu an görüntü yok allahtan eski hurdayı satmamışız kabloda var.seri porttan olaya giriyorum.

Yorum yap

• lionmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      garanti olsun diye bişey yok. kaldırtacaksınız bana 117 li yazılımı. kanal listesi silinmesin diye 122 li yazılımı ekledik. birde şifreli olduğu anda idmanın yada içtimanın cw keyine bakmak istediğinde yeşil tuşla dediğin gibi 0000000000 gibi görünüyor. çok mu önemli şifre görmek. değil. kanalı açsında isterse cw keyde ------------------- diye yazsın umrumuzdamı.

Yorum yap

• tesekkurler

Yorum yap

• Ne demek oluyor şimdi bu resimler?

Lütfen forumu çöpe çevirmeyiniz.!

Yorum yap

• Ne alaka hani resimler full açık olsa anladıkta link vermişiz. Başı sıkışan bu şekilde halledebilir diye. Asıl o mesajı atarak siz çöp yapıyorsunuz.

Yorum yap

• zkonez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Ne alaka hani resimler full açık olsa anladıkta link vermişiz. Başı sıkışan bu şekilde halledebilir diye. Asıl o mesajı atarak siz çöp yapıyorsunuz.
                              O resimler nedir, ne işe yarayacak? madem ekledin oraya açıklama yazması zor mu geldi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X