• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 süper pul usb yardım yazılım atmada kilitlendi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

herkese slm arkadaşlar ben yeniyim ben cihazı alalı 3 ay falan oldu yazlım attılmadı usb ye nasıl yükleniyor yazılım nerden buluyoruz bilmiyorum bana bi yardımcı ola bilirmisiniz şimdiden tşk saolun

Yorum yap

seckin_583 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      herkese slm arkadaşlar ben yeniyim ben cihazı alalı 3 ay falan oldu yazlım attılmadı usb ye nasıl yükleniyor yazılım nerden buluyoruz bilmiyorum bana bi yardımcı ola bilirmisiniz şimdiden tşk saolun
      arkadaşım burada resimli izaati var

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29288

Yorum yap

teşekkürler paradox_35 çok yadımcı oldu... Bu arada okumadıklarımı da okudum. oldukça yararlı bilgiler edindim. Umarım benimde ileride diğer arkadaşlara yardımcı olacak kadar bilgim olur.
        Uçmak önemli değil, önemli olan konabilmek...

Yorum yap

[QUOTE=paradox_35;362247]
          antigonian Nickli Üyeden Alıntı
          aynı sorun bende de var cihaz kilitleniyor. (Ben acemiyim ama forumlarda konu ile ilgili hemen herşeyi okudum.) neyi yanlış yapıyorum?[/QUOT

Bunu usb den yazılım atamayanlar dikkatli okusun

1 usb yi cihaza tak
          2 yazılmı seç
          3 okeyle yazılım başlayacak
          4 eğer başlamaz ise cihazı arka anahtardan kapa aç yazılım başlayacak
          5 cihaz kapanıp açılana kadar bekle yeni yazılım yüklenecek

eğer usb den yazılım atarken problem yaşayanlar bu şekilde yapsın herkese kolay gelsin
          yanlış yöntem arkadaşım
          tasarım hocanın anlatımı şöyleydi!!!!!!!!
          menude usb bölümüne gelin
          ve usb yı cihaza takın usteki usb girişi yanıyor okey diyoruz çıkan panoda sofcam ve ya yazılım uzerinde okey diyoruz
          ve ekran kapanıp açılıyor
          usb yı çıkarmıyoruz tekrar kumanda ile usb bölümüne gelip diğer yuklenecegin uzerine gelip okey diyoruz cihaz kapanıp açılıyor ekran görüntüsünü seyrederken usn yı cihazdan alıyoruz

tasarım hocanın
          yazılı açıklaması

Önce usb bellek cihaza takılır ve sırasıyla aşağıdaki işlemler yapılabilir.

1-Usb bellek takıldıktan sonra usb menü açılır ve atmak istediğimiz dosyanın üzerine Ok tıklanır. Gelen soruya Evet tıklanır ve yükleme başlar-biter.
          2-Cihaz boot ettikten sonra usb bellek alınmadan direk tuşuna basılır ve usb menüye hızlı erişim sağlanır.
          3-Bu tuş ile usb menüye tekrar erişim sağlandıktan sonra yüklenecek olan diğer dosyanın üzerinde Ok tıklanır ve gelen soruya Evet tıklanır. 2.ci dosya da kısa sürede yüklenir ve cihaz tekrar boot eder.
          4-Tekrar 2. bölümdeki kumanda tuşuna basılır ve usb menüye girilir. Bu sefer sonuncu olarak atmamız gereken Tps.bin dosyasının üzerine Ok tıklanır ve gelen soruya Evet tıklanır. Dosya yüklemesi kısa sürede başlar ve biter. Cihaz bin dosyasını attığımız için boot etmez ve usb menüde açık olarak kalır. Bu durumda kumandanın Exit tuşuyla tüm menülerden çıkarız ve attığımız dosyalar doğruysa yayınlar açılır.

Kolay gelsin.
          .Tic

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X