• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

18000 hdmı cıs cihazın TRT ntv rustavi v.s

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 18000 hdmı cıs cihazın TRT ntv rustavi v.s

arkadaşlar bu 18000hdmıcıs larda bu ntv trt rustavi georgina idman n içtimai tv ler bissle nasıl seyredilir ntv sporu seyrediyordum kanal değiştirdim tekrar ntv ye geçtim yayın yok acaba nedendir 2009 mart yazılımını yüklemiştim usb den birde identlerini verirseniz şu garibi sevindirmişl olursunuz iyi geceler

ya on kişi görüntülemiş ama cevap yok ne hikmetse

Yorum yap

şu an itibari ile 28 kişi görüntülemiş ama el cevap yok yazmaya devam

Yorum yap

uydudan son yazılımı yükleyin çihazı fabrika ayarlarına döndürün...

Yorum yap

premier Nickli Üyeden Alıntı
          uydudan son yazılımı yükleyin çihazı fabrika ayarlarına döndürün...
          cevabın için teşekkürler onuda yaptık ama tekrar bi denerim

Yorum yap

Yok abicim yayın yok ne ettim ne yaptım bende de yok.Ntv'yi 2. kez izleyemedim.Rustavi georgina idman içtimai tv tarzı kanallara hiç girme onlara idman tv için manuel biss girmeye çalıştım. Evlere şenlik bi olay.Oturup beklicez yazılım çıkarmalarını.Yazılımcı arkadaşlarında tek derdi bu olmadığına göre bizim gibi futbol severler önümüzdeki sezon ki maçları izleyebilirsek şanslı oluruz gibi me geliyor. Çok mu karamsarım bilemiyorum ama ben durumu öyle değerlendiriyorum.
            :toplu::trts::cuara:dunkes::no::tr:

Yorum yap

Arkadaşlar trt ve ntv izleyen varmı son yazılımda

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X