• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Kullanıcı Yorumları/Hatalar/İstekler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yarın elime geçecek heyecanla bekliyorum. umarım sorunsuz kullanırım. Ayrıca forumun sıkı takipçisiyim

Yorum yap

• şaşırtıcı, bendede şu anda sarılar geri gelmiş, demek ki git-gel durumu var. takip etmek lazım.
      bir şeyi birkaç kez denemeden soru sormam. bu yazıyı yazdığım anda, astra 11876 tp' deki blue movie hd sarı (açmıyor), yarın baktığınızda sarı olmadığını görebilirsiniz.
      bence cihaz belli aralıklar yada kapanıp açılırken, gördüğü açabildiği kanalları sarıyla işaretliyor (bu teori tabi)
      örnek; hotbird tp 10992 rai1 şifresiz renk beyaz, rai3 şifresiz renk sarı.

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Datayı serverdan alıp ona göre değişebiliyor.
      bu özelliğin dinamik olması güzel olmuş...
      dün örnek verdiğim, rai3 sarıyken bugün beyaz olmuş...

Yorum yap

• kanatlikedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Yarın elime geçecek heyecanla bekliyorum. umarım sorunsuz kullanırım. Ayrıca forumun sıkı takipçisiyim
        - Hayırlı olsun

Yorum yap

• Ceoyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          şaşırtıcı, bendede şu anda sarılar geri gelmiş, demek ki git-gel durumu var. takip etmek lazım.
          bir şeyi birkaç kez denemeden soru sormam. bu yazıyı yazdığım anda, astra 11876 tp' deki blue movie hd sarı (açmıyor), yarın baktığınızda sarı olmadığını görebilirsiniz.
          bence cihaz belli aralıklar yada kapanıp açılırken, gördüğü açabildiği kanalları sarıyla işaretliyor (bu teori tabi)
          örnek; hotbird tp 10992 rai1 şifresiz renk beyaz, rai3 şifresiz renk sarı.

bu özelliğin dinamik olması güzel olmuş...
          dün örnek verdiğim, rai3 sarıyken bugün beyaz olmuş...
          - Az önce farktettim ki; senkron hatası sadece A Haber HD'de var gibi, diğer kanallar şuan bende de normal gözüküyor.

Yorum yap

• Kervana ben de katıldım.
            İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

• Mertkoc81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Kervana ben de katıldım.
              - Hoşgeldin. Hayırlı olsun

Yorum yap

• Arkadaslar bugun next minix internet machina aldım wifi baglanmıyor wifi nextin sorun ne olabilir

Yorum yap

• cesera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaslar bugun next minix internet machina aldım wifi baglanmıyor wifi nextin sorun ne olabilir
                  - Şuan sadece Buradaki model destekleniyormuş, sizinki de aynı model mi?

Yorum yap

• bendeki wifi 5370

Yorum yap

• cesera Nickli Üyeden Alıntı
                      bendeki wifi 5370
                      - Elbette bağlanmaz. Linkini verdiğim sayfada sizin kullandığınız Wifi'ye ait driverlerin yazılımın içerisinde olmadığı belirtiliyor.
                      - Diğer model olan 7601'i kullanmanız gerekiyor.

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71594

Forumda bu bölümdeki onlarca konuyu sanırım hep boşa açıyorum hala aynı hatalar hiç okumuyorsunuz arkadaşlar hepsini tek tek okuyun lütfen bir ürün alınca.
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• tesekkü ederim arkadasimm yarın bir adet 7601 alırız

Yorum yap

• Vod bölümündeki filmlere yenilerini Nasıl ekliyoruz. Yoksa kendi kendine mi yeniliyor.

Yorum yap

• kabloluveya kablosuz klavye mouse çalışma ihtimali varmıdır.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                - Hoşgeldin. Hayırlı olsun
                                Teşekkürler,hoşbuldum üstad..
                                İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X