• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar YE-6000 FTA GÜNCELLEME (UPDATE) 07-11-2008 YAZILIMI

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextStar YE-6000 FTA GÜNCELLEME (UPDATE) 07-11-2008 YAZILIMI

Yazılım Notu:

- TP listesi güncellendi. (Türksat3A,v.b)
    - Menüde bazı görsel ayarlar yapıldı. (Kanal Düzenleme)

Eline sağlık ustam. Birde nextstar 12500 e el atsan. Tarama yaptım, yazılım attım bazı kanalları buluyor ama açmıyor. Servis yazılım sorunu diyor. yazılım çıkarsa düzelecekmiş.

Yorum yap

yazılımda emeği geçen herkesin ellerine sağlık

Yorum yap

muratfe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Eline sağlık ustam. Birde nextstar 12500 e el atsan. Tarama yaptım, yazılım attım bazı kanalları buluyor ama açmıyor. Servis yazılım sorunu diyor. yazılım çıkarsa düzelecekmiş.
        Eski TPleri sil tekrar 12731 V 03333 şebeke açık tarattır düzelir

Yorum yap

kpetek Nickli Üyeden Alıntı
          Eski TPleri sil tekrar 12731 V 03333 şebeke açık tarattır düzelir
          Bu anlattıklarını denedim. Fabrika ayarlarına döndüm denedim. Yazılım attım denedim. Yinede olmadı. En son servise gittim. Bu modellerde aynı problem birçok cihazda var. Yeni yazılımla çözüleceğini tahnmin ediyorum dedi. Kanalları bulupta açmaması bana başka bir ihtimal düşündürmüyor.....

Yorum yap

muratfe Nickli Üyeden Alıntı
            Bu anlattıklarını denedim. Fabrika ayarlarına döndüm denedim. Yazılım attım denedim. Yinede olmadı. En son servise gittim. Bu modellerde aynı problem birçok cihazda var. Yeni yazılımla çözüleceğini tahnmin ediyorum dedi. Kanalları bulupta açmaması bana başka bir ihtimal düşündürmüyor.....
            Nextstar/Nextwave 10000-12500-2500 modellerinde fabrika ayarına dön , ondan sonra yeni uydu seç örn; newsat0-newsat1.... gibi
            uydu tp listesi boştur , turksat güncelleme 12731 / 3333 / V frekansını ekle ve , ( network ) şebeke arama aç ve tarat...
            hiçbir problem kalmaz

Yorum yap

muratfe Nickli Üyeden Alıntı
              Ben hem servislik hemde bayilik yaptıgım için o cihazları iyi tanırım mesela senin cihaz içinde eski firekans oldugu için onu tanıyor ararken var ama kanalı seyrederken yok bunun sebebi (show tv) diyorum 11966 H 12500 görmesidir o firekansı düzenle de 11966 H 05925 olarak degiştir sorun kalkar ama sen benim dedigimi yapmamışsın bütün tpleri silip 12731 girersen sorunun kalkar veya @dijimemo arkadaşın tarifide olabilir

Yorum yap

Hiç uğraşma at hazır liste hepsi sıralı

Yorum yap

teşekkürler elinize sağlık.

Yorum yap

son yazılımdan sonra kanalları taratıyorum her şey güzel ama cihazı kapatıp açınca reset oluyor tekrar temmuz yazılımını attım silmiyor yazılımda sorun var

Yorum yap

nextwave ye 6000 fta transpondere geçilmiyo nasıl geçilcek

Yorum yap

07.11.2008 yazılımın da hotbird uydusu taranıyor fakat hiç bir kanal gelmiyor bir önceki yazılım da bir problem yoktu bu yazılım da var hotbird taranmıyor dayzeklerimi de kontrol ettim bilginize

Yorum yap

sorun yok tarama yapıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X