• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS,ABSat Konuları İle İlgili Görüşler Ve Sorunlar (Lütfen Yeni Konu Açmayınız)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yayınlar normale döndü,şu tekrar ok.
    Forum Kuralları

Yorum yap

• Ben sabah yazdım teknik bir problem olabilir. Bu kadar paniğe gerek yok diye

Yorum yap

• sadece şifre değişiminde yayın geliyor olabilir bence şifrelemeyi değiştirmeleri yakındır....

Yorum yap

• tps ve absat auto problemi

mpl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yayınlar normale döndü,şu tekrar ok.
          yav arkadaşlar yayınlar normale dlöndü diye yazıyor forumda ancak bende hala auto sorunu var chaz 9000xcam ultra gerçi ben 10 gündür ilk defa dün gece açtım hotbird uydusunu ve bu günde forum dolaşmaya başladım :Silginçtir hala bişey anlamışta değilim

Yorum yap

• bende sorunsuz calısıyor

Yorum yap

• Arkadaşlar Tps Auto Çöktümü Bilgisi Olan Varmı,Şuan Bende İşlem Yapmıyo TPS AUto İle Açamıyorum.Ama Arkadaşım da tps auto yok ve güncel key ile kanal açık bende ise açılmıyo reset attım fakat yine açamadım.Cihazım Next 2000 plus.Sorun nasıl çözlülür.Veyada tps auto yu nasıl silebilirim.reset attım fakat yine auto programı cihazım da duruyor.

вєηι;ѕα∂є¢є уü¢є αℓℓαн уαяgıℓαя !

Yorum yap

• Evet au çöktü.

Yorum yap

• arkadaşım da auto yok ve o şuan izleyebiliyor bizimde auto dan kurtulma şansımız yok mu.ben reset attım fakat yinede olmadı.yeni yazılım mı attırmammız gerekiyo

Yorum yap

• byismael Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşım da auto yok ve o şuan izleyebiliyor bizimde auto dan kurtulma şansımız yok mu.ben reset attım fakat yinede olmadı.yeni yazılım mı attırmammız gerekiyo
                    Sistem değişti kardeşim şuan hiçbir cihazda açık değil yayınlar. Next cihazlarda zaten au otomatik olarak yapılmıyor Yeşil tuşla siz devreye sokuyorsunuz.

Yorum yap

• zaten forumu takip edersek yeni sistem den haberdar olabiliris.bakalım ne zaman gelecek.

Yorum yap

• bended de2000 x cı plşuıs var. tps auto yapınca ekrarn tamamen gidiyor. yeşil bir ekran oluyor. makimeyi arkadan açıp kapatınca geri geliyor. şu an softcam key yükleyerek izleyebşilirmiyiz

Yorum yap

• gumenek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bended de2000 x cı plşuıs var. tps auto yapınca ekrarn tamamen gidiyor. yeşil bir ekran oluyor. makimeyi arkadan açıp kapatınca geri geliyor. şu an softcam key yükleyerek izleyebşilirmiyiz
                          Şu an için izlenemiyor maalesef...
                          Forum Kuralları

Yorum yap

• sport+ gitmesi kötü oldu nba ligini takip ediyorduk ne güzel
                            :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• tps ler gitii...! Gecmiş olsun...
                              ERKEKLERİ YILLAR DEGİL ERİŞEMEDİKLERİ KADINLAR YIPRATIR...

Yorum yap

• biraz sabırlı olmakta fayda var cuma günleri oluyor bazen bu sıkıntı
                                düzelir diye düşünüyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X