• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE 2000 CX Super Plus USB problemi....

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE 2000 CX Super Plus USB problemi....

Arkadaşlar.Çok ciddi olarak yazıyorum.
    NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC123.10_091608_TK0C1N0_pz.bi n versiyonunundan bu yana USB bölümünde problemler var.Program izlerken her 2 veya 3 seferde bir mavi tuşa basınca program donup kalıyor,yada "Zaman kaydırmada hata" veya "Dosya yaratmada hata" mesajları geliyor.Bu mesajları aldıktan sonra tekrar mavi ye basınca ya donuyor,yada pause yapıyor ama tekrar maviye basınca donuyor.Ve bu donmaların sonucunda fişten çekip takmadan düzelmiyor.Bazen de yaptığı kaydı ileri veya geri sararken donup kalıyor.19.02.2009 ' da da durum aynı.Fakat şu anda da kullandığım:
    NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC122.94_081908_TK0C1N0_pz.bin veya öncesinde böyle problemler yoktu.
    Lütfen eğer problem gerçekten tesbit edilip giderilirse çok memnun kalacağım.
    Saygılarımla.....

Sorununuzu zaten buradaki http://www.mach1digital.com/mach1for...896#post396896 70. nolu mesajda belirmişsiniz tekrar konu açmanıza gerek yoktu çünkü hocalarımız yazdığımız her mesajı okuyorlar ve gerekeni yapıyolar .Selamlar saygılar...

Yorum yap

adı üstünde son yazılımlar test yazılımları. ben şahsen yüklemedim. zira ustaların tüm sorunları en kısa zamanda çözeceğini düşünüyorum.stabil ana yazılım çıkınca yükleyeceğim.
      Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

coksakinol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar.Çok ciddi olarak yazıyorum.
        NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC123.10_091608_TK0C1N0_pz.bi n versiyonunundan bu yana USB bölümünde problemler var.Program izlerken her 2 veya 3 seferde bir mavi tuşa basınca program donup kalıyor,yada "Zaman kaydırmada hata" veya "Dosya yaratmada hata" mesajları geliyor.Bu mesajları aldıktan sonra tekrar mavi ye basınca ya donuyor,yada pause yapıyor ama tekrar maviye basınca donuyor.Ve bu donmaların sonucunda fişten çekip takmadan düzelmiyor.Bazen de yaptığı kaydı ileri veya geri sararken donup kalıyor.19.02.2009 ' da da durum aynı.Fakat şu anda da kullandığım:
        NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC122.94_081908_TK0C1N0_pz.bin veya öncesinde böyle problemler yoktu.
        Lütfen eğer problem gerçekten tesbit edilip giderilirse çok memnun kalacağım.
        Saygılarımla.....
        Konu kilitlenmiştir.

Lütfen gereksiz yere konu açmayınız. Yazılımlar test yazılımı bu tür sorunların olabileceği en başından bildirildi. Zamanla her şey düzelir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X