• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail dostum hoşgeldin aramıza, çok uzun zaman oldu seni görmeyeli. Sevindim...

Vodlar kapanırsa WeTekler bir işe yaramaz demek inan o kadar komik kalıyor ki özellikle de Kodi / Elec tarafında.
    Kodi / Elec tarafında inan o kadar geniş bir dünya var ki görsen şaşarsın, onun için E2 gibi düşünme derim. E2 için Vod sayısı 1 elin parmaklarını geçmezken bu Kodi / Elec'te 100lerle ifade edebilirim.

Sevgiler...
    Ozkaradağ dostum; İsmail beni gaza getirmek için öyle diyor.. Yoksa o da biliyordur bu iş için Kodi de yüzlerce eklenti olduğunu.. Zaten ben de Salt, Exodus vs. kullanıyorum..

Onboboon;

Sizlerle takılmadığım gibi bişey yok, bu sebeple artan bir üretkenliğim falan da yok. Uzun zamandır iş yoğunluğundan hiçbir şeyle ilgilenemiyorum. Logomatik işi nerdeyse 2 yıldır sürümcemedeydi hep tam el atacakken İsmail bana yeni işler çıkarıyordu

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İsmail dostum hoşgeldin aramıza, çok uzun zaman oldu seni görmeyeli. Sevindim...

Vodlar kapanırsa WeTekler bir işe yaramaz demek inan o kadar komik kalıyor ki özellikle de Kodi / Elec tarafında.
      Kodi / Elec tarafında inan o kadar geniş bir dünya var ki görsen şaşarsın, onun için E2 gibi düşünme derim. E2 için Vod sayısı 1 elin parmaklarını geçmezken bu Kodi / Elec'te 100lerle ifade edebilirim.

Sevgiler...
      ozkaradag ustam *********** vod konularını yasaklayınca biliyorsun kendi forumlarımız falan açıldı.

mach1 forumun eski müdavimlerindenimdir aslında.beceriksiler board kadar burayı da takip ederdim.

wetek i bende çok merak ediyorum aslında.bütün yaz sizlere wetek 2 cihaz ne zaman gelecek diye bekliyordum.galiba size gelmiş cihaz ustam hayırlı olsun.

sizlerin deneyimlerine göre dikey elektronik te hemen verirse almayı düşündüğüm bir cihaz.xorion usta nerdeyse biz ordayızdır

Yorum yap

• xorion eklentisi yeni gelen VETEK PLAY2'de olacak mı yoksa biz manuel olarak mı yükleyeceğiz teşekkürler.
        MSN DURUMU::

Yorum yap

• [QUOTE=yergun_002;603405]xorion eklentisi yeni gelen VETEK PLAY2'de olacak mı yoksa biz manuel olarak mı yükleyeceğiz teşekkürler.[/QU

vetek ile gelmez kendiniz yüklersiniz

Yorum yap

• thanx
            MSN DURUMU::

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ozkaradag ustam *********** vod konularını yasaklayınca biliyorsun kendi forumlarımız falan açıldı.

mach1 forumun eski müdavimlerindenimdir aslında.beceriksiler board kadar burayı da takip ederdim.

wetek i bende çok merak ediyorum aslında.bütün yaz sizlere wetek 2 cihaz ne zaman gelecek diye bekliyordum.galiba size gelmiş cihaz ustam hayırlı olsun.

sizlerin deneyimlerine göre dikey elektronik te hemen verirse almayı düşündüğüm bir cihaz.xorion usta nerdeyse biz ordayızdır
              Malum forum şu an sadece kahvahaneye dönmüş gibi, yakında çaycı ile kapıcısı kalır. O kadar yanlış politika izlediler ve ısrar ediyorlar ki yazsam bitmez. Ama cevap hakkı doğmaması adına sadece ne halleri varsa görsünler diyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

• Özel mesajla user ve pass isteyen Wetek kullanıcılarına user ve pass bilgilerini gönderdim.

Yorum yap

• xorion üstadım, kodi tarafında bazı eklentilerde Openload ile açılan filmlerde sorun var, güvercinlerin cıkmaması için neler yapmak lazım ? Sorun openload universal resolver'demi ?

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Özel mesajla user ve pass isteyen Wetek kullanıcılarına user ve pass bilgilerini gönderdim.
                    slm
                    cahilliğimi maruz görün..bu neyin user ve pass dır.
                    P9PLUS

Yorum yap

• adela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      slm
                      cahilliğimi maruz görün..bu neyin user ve pass dır.

Merhaba;

Bu konudaki ilk mesajı okumanızı tavsiye ederim.

Yine de kısaca bahsetmek gerekirse benim Wetek kullanıcıları ve Kodi için yaptığım eklentiyi daha geniş seçeneklerle izlemek için gereken user ve pass tır.

Yorum yap

Merhaba;

Bu konudaki ilk mesajı okumanızı tavsiye ederim.

Yine de kısaca bahsetmek gerekirse benim Wetek kullanıcıları ve Kodi için yaptığım eklentiyi daha geniş seçeneklerle izlemek için gereken user ve pass tır.
                        okudum............da.
                        tam anlayamadım.özür....

verdğiniz dosyayıyı indirdim..
                        P9PLUS

Yorum yap

• asbest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          xorion üstadım, kodi tarafında bazı eklentilerde Openload ile açılan filmlerde sorun var, güvercinlerin cıkmaması için neler yapmak lazım ? Sorun openload universal resolver'demi ?
                          Merhaba;

Benim eklentiyi update ettim 1.0.8 e yükseldi, bununla birlikte url resolver da güncellenecektir. 3.0.26 olacaktır. Openload sorunsuz açılıyor.

Yorum yap

• @xorion ustam bendede wetekelec var senin eklentiyi kurucam..kullanıcı adı pass alabilirmiyim?

Yorum yap

• nebula72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              @xorion ustam bendede wetekelec var senin eklentiyi kurucam..kullanıcı adı pass alabilirmiyim?
                              Merhaba;

Daha önce de belirtmiştim, lütfen özel mesajla isteyin user ve pass ları ve sadece Wetek kullanıcılarına gönderiyorum.

Not: Size yine de gönderdim ama bundan sonra buradan isteyenlere göndermeyeceğim.

Yorum yap

Merhaba;

Benim eklentiyi update ettim 1.0.8 e yükseldi, bununla birlikte url resolver da güncellenecektir. 3.0.26 olacaktır. Openload sorunsuz açılıyor.
                                Hocam bende sizin eklentinin 1.07 görünüyor.
                                Hocam updade nasıl yapacağız. 1.08 geçiş için Teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X