• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

19500HD cıs da sinyal yok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 19500HD cıs da sinyal yok

Dostlar; benim 19500 HD 2 gündür kafayı yedi.Stanbayda iken açınca yeşil lamba yanmıyor ve de sadece kırmızı yanıyor.Böyle oluncada Uydu açılmiş görüldüğü halde sinyal yok vede görüntü yok.Menü bütünüyle açık.Her ne yaptımsa görüntü olmadı.Uyduya 2,69U yükledim olmadı 2,80 yükledim olmadı.Bu durum nasıl düzeltilir.Dostlardan yardım bekliyorum.
    BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Konuyu açalı 10 gün oldu.Olumlu veya olumsuz bir cevap veren olmadı.Next 19500 HD CIS öldü diyorlardı ınanmıyordum ama gerçekten ölmüş,Allah CC'lü Rahmet etsin.
    BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

hayaliisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Konuyu açalı 10 gün oldu.Olumlu veya olumsuz bir cevap veren olmadı.Next 19500 HD CIS öldü diyorlardı ınanmıyordum ama gerçekten ölmüş,Allah CC'lü Rahmet etsin.
      Cihazda donanımsal bir problem oluşmuş, yetkili bir servise gönderin bence.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X