• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye-2000plus yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ye-2000plus yardım

next ye-2000plus recever ustalar yannış boot dosyası yazdırdım flaşa cihaz çoktu cihazı açıp 8888 oluyo tekrar kapatım açınca dislayde değişki seyler çıkıyo flaş sokmeden kurtama yolu varmı yardımlarınız bekiyorum herkese kolay gelsin teşekurler
    :mzk:

Cihazın fişini çekiniz ön panelde bulunan P+ tuşuna basarken ELEKTRİK fişini TAKINIZ ,eğer
    ön panelde 0030 yada 0300 gibi rakamlar çıkarsa FLASH çökmemiş demektir doğru dosyayı
    ATINIZ. Yok eğer 8888 arızası devam ederse FLASH ARIZALANMIŞ demektir.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

usta genede bilgi için teşekurler ama olmuyo 0030 yazmıyo ama tuşu basıyom başka rakamlar çıkyo flaşdan ümidi keselimmi

Yorum yap

Büyük bir ihtimal FLASH arızalanmış bazen yeniden programlanabiliyor olmassa FLASH mecburen değişecek yani her halikarda SERVİS yolu görünmüş size.
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

bazen insan merak eder ve barşarı
          UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

teşekurler yardımları için

Yorum yap

Ben bir SONRAKİ YE-2000PLUS var.BISS KANALLAR VE CANAL DIGITAL (Hollanda) GÖRMEK İÇİN herhangi bir YUMUŞAK sağlamak.

Yorum yap

miri-02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Ben bir SONRAKİ YE-2000PLUS var.BISS KANALLAR VE CANAL DIGITAL (Hollanda) GÖRMEK İÇİN herhangi bir YUMUŞAK sağlamak.
                Cihazınıza buradan uygun softcam dosyası yükleyiniz.
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468

Eğer kullandığınız model usb girişli Süperplus serisi değil ise,Canal Digitaal paketini izleyemezsiniz,eski plus serileri bu paketi yazılımsal olarak desteklememektedir.
                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                www.next.com.tr

Yorum yap

Hatta teletexl çalışmak için herhangi bir yeni bilgisayar programları
                  teşekkür ederim

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Cihazın fişini çekiniz ön panelde bulunan P+ tuşuna basarken ELEKTRİK fişini TAKINIZ ,eğer
                    ön panelde 0030 yada 0300 gibi rakamlar çıkarsa FLASH çökmemiş demektir doğru dosyayı
                    ATINIZ. Yok eğer 8888 arızası devam ederse FLASH ARIZALANMIŞ demektir.
                    Aynı arıza next ye-2000 cı plus inf ' de bende de var. Ekranda 8888 yazıyor. Zaman zaman farklı rakamlar da çıkıyor. Ancak uzun süreli beklemeden sonra fişe takıp, power + ses tuşuna basınca 0030 çıkmıştı. Siz bu durumda iken 0030 yazarken, yazılım atın diye yazmışsınız. Yükleyici ile cihaz arasında bağlantı sağlamak için cihazın standby durumunda olması gerekmiyor mu? Ben çok uzun zamandır next 2000 cı plus tan uzak kaldım unutmuşum. Bilgilerinizi ve ilginizi bekliyorum. Selamlar,

Yorum yap

babamimar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Aynı arıza next ye-2000 cı plus inf ' de bende de var. Ekranda 8888 yazıyor. Zaman zaman farklı rakamlar da çıkıyor. Ancak uzun süreli beklemeden sonra fişe takıp, power + ses tuşuna basınca 0030 çıkmıştı. Siz bu durumda iken 0030 yazarken, yazılım atın diye yazmışsınız. Yükleyici ile cihaz arasında bağlantı sağlamak için cihazın standby durumunda olması gerekmiyor mu? Ben çok uzun zamandır next 2000 cı plus tan uzak kaldım unutmuşum. Bilgilerinizi ve ilginizi bekliyorum. Selamlar,
                      Hayir gerekmiyor @babamimar dediklerini dogru bir sekilde yaparsan cihaz düzelir.

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Hayir gerekmiyor @babamimar dediklerini dogru bir sekilde yaparsan cihaz düzelir.
                        İlk yüklemede error, ikinci yükleme denenem de ise olumlu sonuç verdi. İlginize sonsuz teşekkürler,

Yorum yap

Turksat ve hotbird uydularını tarattım. Kanal düzenlemesini, sıralamasını yaparken, ekran yeşil oldu. Tekrar açtığımda 8888 ve başka birtakım rakamlar çıkmakta, tekrar başa dönmekmi gerek, yapılması gereken başka bir şey var mı?

Yorum yap

Kendi kendine tekrar düzeldi. Kanal sıralamasını yaptım. Ancak içim rahat değil. Her an her şey yok olabilir endişesi yaşıyorum.

Yorum yap

babamimar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Kendi kendine tekrar düzeldi. Kanal sıralamasını yaptım. Ancak içim rahat değil. Her an her şey yok olabilir endişesi yaşıyorum.
                              Son verilen yazilim da yükledin mi sorun kalmaz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=59644

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X