• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Free Server Yeni Adres

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• newcamd 2 ye nasıl üye olabilirim

Yorum yap

• gsma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      newcamd 2 ye nasıl üye olabilirim
      mach1 kullanıcısına özel mesaj at arkadaşım sana yardımcı olur
      chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

• server sabah tum kanallar aktıf...

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          29 mart yazılımı yüklü olacak cihazın menuden ağ ayarlarına gireceksin 1973000 tuşla açılan menuden devre dışını newcamd1 yap yapılandırma ayarına gir server ekleye bas dns adresi url ye yukardakini gir save et sunucu bul de bu kadar...

Yorum yap

• merhaba ılgılı nevser paketlerıne bendeüye olmak ıstıyorum
            cıhazım next ye 900000 Xcam ut cıhaz dıger butun paketlere sky nova multıler buyun hepsıne nası üye olabılırım bana yardımcı olabılırmısın lutfen
            kolaygelsın ıyı çalişmalar
            tşk

Yorum yap

• merhaba bende üye olmak ıstıyorum
              benı duyan bır yetkılı bır arkadasım yokmu
              Next Newcamd Full Server Cyfra Full HD-Sview HQ HD-Mct-Redlight-Freextv-DorcelTv-InxtcTv-Itv Partner-Bulsatcom-Digital Albania-Absat-SpicePlatinum-Art üye olmak isteyenler özel mesaj atsın...

Next 9000 Ultra Newcamd 2 Full Server Cyfra -Sview-Mct-Redlight-Freextv-DorcelTv-InxtcTv-Itv Partner-Bulsatcom-Digital Albania-Absat-SpicePlatinum-Art üye olmak isteyenler özel mesaj atsın...

Yorum yap

• Hcar1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                merhaba bende üye olmak ıstıyorum
                benı duyan bır yetkılı bır arkadasım yokmu
                Next Newcamd Full Server Cyfra Full HD-Sview HQ HD-Mct-Redlight-Freextv-DorcelTv-InxtcTv-Itv Partner-Bulsatcom-Digital Albania-Absat-SpicePlatinum-Art üye olmak isteyenler özel mesaj atsın...

Next 9000 Ultra Newcamd 2 Full Server Cyfra -Sview-Mct-Redlight-Freextv-DorcelTv-InxtcTv-Itv Partner-Bulsatcom-Digital Albania-Absat-SpicePlatinum-Art üye olmak isteyenler özel mesaj atsın...
                Diğer bölümde cevap yazdım. mach1'e PM atmanız gerekli.

Yorum yap

• newcamd2 bölümüne yazın.newcamd1 bize yeter.server baktım sorun yokkkk

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
                  NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
                  DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
                  DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
                  diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
                  INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
                  _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
                  _NEXT 8500 XPA
                  _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• newcamd1 kapandı mı?

vbox48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    newcamd2 bölümüne yazın.newcamd1 bize yeter.server baktım sorun yokkkk
                    Arkadaşım newcamd1 belesciyiz.mt2.cx serveri kapandı mı? bunun yerine mach1 hoca ücretli newcamd2 üyeliği mi veriyor? zira ben newcamd1 e bağlanamıyorum hiç bir kanal açılmıyor, forumda da newcamd1 in kapandığına dair bir bilgi göremedim ama millet newcamd2 üyeliği peşinde ve aynı kanallar var, bu durumu açıklar mısınız? beleş server kapandı mı?

Yorum yap

• server devam ediyor arkadaşım adresi doğru girersen seyredersin açmazsa cihazı arka anahtardan açıp kapat...

Yorum yap

• ciminayin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşım newcamd1 belesciyiz.mt2.cx serveri kapandı mı? bunun yerine mach1 hoca ücretli newcamd2 üyeliği mi veriyor? zira ben newcamd1 e bağlanamıyorum hiç bir kanal açılmıyor, forumda da newcamd1 in kapandığına dair bir bilgi göremedim ama millet newcamd2 üyeliği peşinde ve aynı kanallar var, bu durumu açıklar mısınız? beleş server kapandı mı?
                        arkadaşım newcamd1 aktif et kanalın üstüne gel biras bekle öle açıyor

Yorum yap

• serverde sorun var.newcamd1 server not found

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
                          NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
                          DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
                          DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
                          diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
                          INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
                          _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
                          _NEXT 8500 XPA
                          _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• Server açık sorun yok hepte açıktı tüm gün...
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• newcamd1 ile hangi kanallar açiliyor bilgisi ola var mi acaba . Ben de sadece Redligth italia ve Redligth mixx açik.

Yorum yap

• ***viewler mctler redlightlar freextvler açık
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X