• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hotbird den turksat 3a ya geçişte sinyal alamama...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hotbird den turksat 3a ya geçişte sinyal alamama...

Saygıdeğer ustalar...

Goldmaster 9400 ci da Turksat 2a yı silip turksat 3a yı ekleyip network tarama ile tüm kanalları ekledim. Ancak şu problemim var :

Turksat taki herhangi bir kanaldan hotbird deki herhangi bir kanala geçiyorum ancak tekrar turksattaki bir kanala geçmek istediğimde sinyal alamıyorum ve cihazı kapatıp açmam gerekiyor. Çözüm nedir ? Cevap için peşinen teşekkürler...

menü+kurulum dan tp silmeye giriş yap ve alttaki sarı çizgiyi görmediğin tp leri silip flashta yer boşalt,çünkü cihazının hafızası dolu
    kolay gelsin

Yorum yap

:iyyy:menü+kurulum dan tp silmeye giriş yap ve alttaki sarı çizgiyi görmediğin tp leri silip flashta yer boşalt,çünkü cihazının hafızası dolu
      kolay gelsin

Yorum yap

mertkaan29 Nickli Üyeden Alıntı
        Saygıdeğer ustalar...

Goldmaster 9400 ci da Turksat 2a yı silip turksat 3a yı ekleyip network tarama ile tüm kanalları ekledim. Ancak şu problemim var :

Turksat taki herhangi bir kanaldan hotbird deki herhangi bir kanala geçiyorum ancak tekrar turksattaki bir kanala geçmek istediğimde sinyal alamıyorum ve cihazı kapatıp açmam gerekiyor. Çözüm nedir ? Cevap için peşinen teşekkürler...
        Uydu ayarlarında Türksat karşısında DiseqC seçimini boş bırakmışsınız.
        Düzeltirseniz sorun kalmayacaktır

Yorum yap

tkantar haklı, problem halloldu. Teşekkürler, saygılar....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X