• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İnternette yüzde 70 indirim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İnternette yüzde 70 indirim

Türksat, internet ücretlerinde yüzde 70’e varan indirim yaparken, internet erişim alt limitini de 256 Kb’ye çıkardı.

Türksat tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, gerçek genişbant internet hizmetini aylık 10 YTL’ye kadar indirildi. Açıklamada, Türksat’ın 256 KB’den, 6 Mbps’e kadar çok seçenekli genişbant internet hizmeti sunduğu belirtilirken, kotalı internet tercihi ile Türkiye’de ilk defa "kullanılan kadar" ücret ödeme imkanı tanındığı vurgulandı. Açıklamada, şöyle denildi:

“Türksat Kabloİnternet, internet ücretlerinde yüzde 70’e varan indirime giderken, internet erişim hızının en alt limitini 256 Kb’ye çıkardı. 2048/512 Kbps limitsiz aylık internet erişimini kampanya ile birlikte yüzde 72’ye varan indirimle 209 YTL’den 59 YTL’ye, 1024/256 Kbps erişimi 109 YTL’den 39 YTL’ye, 6 Mbps limitli internet erişimi 159 YTL’den 60 YTL’ye indirildi.”
    Haber Kaynağı:Enson Haber
    Vu Duo2- Next Machina 3D

bilgi için tşkler arkadaşım...
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Sabahtan beri bağlantı sorunu yaşıyorum, ben indirim değil sağlıklı bağlantı istiyorum, devamlı DNS kayıyor, önce bağlantıyı düzeltsinler.
      En büyük aptallık,
      Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

TT ' da sanıyorum kota yükseltmeli veya fiat indirimli yeni kampanyalar düzenleyecekt

Türksat'ın İnternet hizmeti, fiat ve hız açısından TT kadar cazip değil. Ancak bu denli yüksek bir İndirim Türk Telekom ile Türksat arasında tatlı bir rekabetin başlayacağı ve bundan da internet kullanıcılarının karlı çıkacağını düşünüyorum. Ancak bir-iki ay beklemek lazım, TT ' da sanıyorum kota yükseltmeli veya fiat indirimli yeni kampanyalar düzenleyecektir...
        Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
        Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

TTNET den de bir güzellik bekliyorum.

Yorum yap

tt'den guzelliği hep bekliyoruz dunyanın çoğu yerinde bu hizmet bedava bi tek bizde nedense kalitesiz bağlantı hızına üstübne para istiyorlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X