• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

merhaba bir sorum var bakarmısınz ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merhaba bir sorum var bakarmısınz ?

merhaba www.mach1digital.com ailesi ben next star ye 2000 cx süper plus kullanmaktayım. sorum ise ; ben makinamda uydu lisetesine Thor Uydusu nu eklemk istiyorm. mesela bn kumandamın sat tusuna bastımda turksat , hordbird ve astra cıkmakta bn bunların arasına thor uydunuda eklemek istiyorm ama bi türlü beceremedim . menüden canak ayarı var oraya girdim acılan bölümde thor uyduna onay işareti getirdim fakat kumandada sat tusuna bastımda uydu listesi aynı thor ekli degil. acaba bu sorunu çözebilme sansım varmı olumlu veya olumsuz beni bilgilendirirmisiniz şimdiden tesekr ettim ilginize

öncelikli olarak aramıza hoş geldiniz
    1.si thor uydusuna bakan çanağınız var mı?
    2.si eğer varsa uydu yu menüden ekledikten sonra otomatik aramadan taratın ondan sonra listeye gelecektir

Yorum yap

ayteks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      merhaba www.mach1digital.com ailesi ben next star ye 2000 cx süper plus kullanmaktayım. sorum ise ; ben makinamda uydu lisetesine Thor Uydusu nu eklemk istiyorm. mesela bn kumandamın sat tusuna bastımda turksat , hordbird ve astra cıkmakta bn bunların arasına thor uydunuda eklemek istiyorm ama bi türlü beceremedim . menüden canak ayarı var oraya girdim acılan bölümde thor uyduna onay işareti getirdim fakat kumandada sat tusuna bastımda uydu listesi aynı thor ekli degil. acaba bu sorunu çözebilme sansım varmı olumlu veya olumsuz beni bilgilendirirmisiniz şimdiden tesekr ettim ilginize

Thor uydusuna onay işareti getiriyorsun da ondan sonra kumandanın yeşil tuşuna basıp kaydet demeniz gerekir.
      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Sayın ; VECTRA_GT ve OZONDER35 bilgileriniz için cok tesekkr ederim...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X