• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Popstar Bayhan, Polise Ateş Açtı !.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Popstar Bayhan, Polise Ateş Açtı !.

Eşkiya Popstar Bayhan, Polise Ateş Açtı

Kadıköy'de asayiş uygulamasından kaçan popstar Bayhan ve arkadaşları polisle çatıştı. Polis, Bayhan ve arkadaşlarını yakalarken bir kişi yaralı olarak ele geçirildi. Çıkan çatışmada polis otosu da isabet aldı. İddialara göre Kadıköy Rıhtım Caddesi'nde asayiş uygulaması yapan polis ekipleri, 34 NYL 02 plakalı otomobili durdurmaya çalıştı. İçerisinde dört kişi bulunan otomobil, polisin dur ihtarına uymayarak farlarını söndürüp kaçmaya başladı. Polis ekipleri ile kaçan otomobil arasında kovalamaca başladı. Kovalama sırasında kaçan otomobilden, zanlıları takip eden polis ekiplerine ateş açıldı. Polis de karşılık verince kovalamaca sırasında çatışma yaşandı.

Kadıköy Fatih Sokak'ta, kaçan otomobil, içindeki dört kişiyle birlikte yakalandı. Polisin yaptığı incelemede otomobilde bulunanlardan birisinin Popstar Bayhan olduğu görüldü. Kaçan otomobilde bulunan ve üç ayrı suçtan araması bulunan Ergün Turan da polisin açtığı ateş sonucu bacağından yaralı olarak ele geçirildi. Yaralı Turan, ambulansla Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Şarkıcı Bayhan ve diğer arkadaşları ise gözaltına alınarak Kadıköy Rıhtım Polis Merkezi'ne götürüldü. Yaralı olarak yakalanan Turan da hastanedeki tedavisinin ardından karakola getirildi. Zanlıların karakolda ilk ifadeleri ve parmak izleri alındı. Bayhan ve arkadaşlarının savcılığa sevk edileceği bildirildi.

Polisle zanlılar arasında çıkan çatışmada 34 A 92193 plakalı polis otosunun sağ ön camı parçalanırken üç ayrı yerde daha kurşun delikleri oluştu. Zanlıların kullandığı silahın kurusıkıdan bozma bilye atan bir tabanca olduğu tespit edildi. Bayhan ve arkadaşlarının içinde bulunduğu otomobilde de kurşun delikleri olduğu görüldü.

Medyarazzi' den alıntı olup, bütün bunlar görsel medyanın topluma olumsuz yansımalarıdır diyorum...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

o adamın zaten keş bi goruntusu vardı ..samımı olduğuna da hiç bir zaman inanmamıştım..

Yorum yap

bitti pili işte geçmiş olsun.....
      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bitti pili işte geçmiş olsun.....
        :mzk: :ters: :ehehe: :cuara:

Yorum yap

Medya M... olacağı budur.

Yorum yap

ne pop starı.olsa olsa keşhane starı olur bunlardan

Yorum yap

beyler bu haberler bizleri aşar bence isterse pop olsun isterse şarkıcı bizi ilgilendirmez ama bizler bu konularla dejenire olmayalım forum içinde daha çok yapacak işimizvar boş verelim bayhanı yolumuza bakalım yarınlar için forumda neler yapabiliriz bunları tartışalım bence sizlere kolay gelsin.

Yorum yap

bence bu arkadaşta o tür hareketler alışkanlık haline gelmiş ,

Yorum yap

En uygun cevabı yargı verecektir. Fazla kurcalamak ve yorum yapmak doğru değil.

Konu kapatılmıştır..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X