• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Hdtv 28.10.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Polsat paketindeki HD yayınları izleyemiyorum acaba izlenmiyormu yoksa benim yanlış yaptığım birşey mi var (yazılım için çok teşekkürler )

Yorum yap

• teşekkürler hocam ellerine sağlık

Yorum yap

• burtekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Polsat paketindeki HD yayınları izleyemiyorum acaba izlenmiyormu yoksa benim yanlış yaptığım birşey mi var (yazılım için çok teşekkürler )
        o kanallar nagra3 ile yayın yapmakta yani izlenememekte

Yorum yap

• Kanal gizleme yeni tuşu ile ilgili bilgi veren arkadaşlara teşekkür.
          NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

• son yazılımı attıktan sora bütün portlarım.not found yazıyor servere bağlanamıyorum
            daha önceki yazılımları atınca düzeliyor nedendir acaba bilgi alabilirmiyim bu hususta
            işin içinden çıkamadım:nebileyim

Yorum yap

• benim anladığım kadarıyla son yazılımda baya sorun var

Yorum yap

• next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                benim anladığım kadarıyla son yazılımda baya sorun var
                sendede portlara bağlanamama sorunu varmı.sevgili dostum.

Yorum yap

• Bende sorun yok portlar açık.

Yorum yap

• ya şu cihaz hakkında artık sorun yazmanıza anlayamıyrum ..ne eksigi var ..daha ne bekliyorsunuz ..açılabilenler ok ..görüntü ok ..mp3 ok..sever ok ..ne istiyorsunuz daha ...HD almışınız burun kıvırıyorsunuz ..TÜRKİYEDE satılan HD lerin için YAZILIM VE TEKNİK DESTEGİ OLAN TEK MARKA daha ne bekliyorsunuz ..10 YIL GARANTİ DEYİP 2 senedir yazılımnedir bilmeyen markamı BEKLİYORSUNUZ ...biraz insaf ..yazmıyayım dedim ama .maalesef yazıyorum .yazık EMEK verenlere SAYGISIZLIK oluyor..BEKLİYELİM GÖRELİM ...ELİMİZDEKİ CİHAZIN KIYMETİNİ BİLELİM ..kullanmasını bilmiyorsanız o başka ...amam ALIPTA KULLANANLARIN KAFASINIDA KARIŞTIMAYALIM LÜTFEN ..HER ŞEYİ A.Ç.A.C.A:K diye bir şey yok...RAHAT ETMEK İSTİYORSAN ..BASACAN PARAYI S.E.R.V.E.R ALACAN ...H er şeyi mahana bulup .ortalıgı bulandırmayalım LÜTFEN ..

Yorum yap

• headend' e katılıyorum, bence de gayet iyi

Yorum yap

• dostum ben kesinlikle next 2000 hd kötülemiyor sadece son yazılımda bir iki eksiklik olduğunu söylüyorum

Yorum yap

• Emeği geçen üstadlara teşekkürler.Keyifle yenilikleri bekliyoruz.Selamlar

Yorum yap

• next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            benim anladığım kadarıyla son yazılımda baya sorun var
                            servere bağlama veya izlerken pat diye kesilmeleri sık yaşiyorum.ping atarken kablo takılı değil falan saçma uyarılar bendede son yazılımdan sonra oldu galiba.

Yorum yap

• mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              servere bağlama veya izlerken pat diye kesilmeleri sık yaşiyorum.ping atarken kablo takılı değil falan saçma uyarılar bendede son yazılımdan sonra oldu galiba.
                              servere baglanmada hiç bir sorun olmadı şimdiye kadar + yayın sırasında da kesilme olmadı bu enson yazılım bence sorunsuz

Yorum yap

• mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar, cihaz çok iyi çalışıyor.İleride eksiklikler giderildikçe daha iyi olacaktır.internet ayarını yapıp server bilgilerini girip bağlanan kart bilgileri geldikten sonra save yapın ve bir daha ayarları kurcalamayın.

İnternet bağlanma hızınız azaldığında bile ,server kart bilgileri not found yaptığında bile beklerseniz kanalı çözüldüğünü görürsünüz.newcamd ayarlarında tekrar search yapmak sorun çıkarıyor.

Bazen ping atarken kayıp %100 oluyor.Ozaman en iyi çözüm aç kapa yapmak .Olmaz sa ethernet kablosunu çıkarıp takmak(cihaz kapalı iken)
                                M3d+M3d Combo Super
                                VU+Ultimo
                                Gigablue HD QUAD PLUS
                                T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X