• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dem tv ses sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dem tv ses sorunu

arkadaşlar dem tv de ses çıkmıyor tüm frekansları sildim yeniden tarattım düzelme yok son yazılımı yükledim fabrika ayarlarına döndüm yeniden tarattım yine dem tv de ses yok ses ayarlarından sırayla mono streo sağ sol olarak ayrı ayrı kayıt yaptım bir türlü ses sorunu çözemedim tp listesinden frekansı silip yeniden girdim bir türlü çözemedim bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum 12525 v 30000 cihaz next 9000 pvr

arkadaşlar bu sitede bu konuya cevap verecek bir üstat yokmu

Yorum yap

selim12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar bu sitede bu konuya cevap verecek bir üstat yokmu
      Ben 'Üstad' değilim. Ancak sana bir tavsiyede bulunabilirim. Kumandadan Video PID ve Audio PİD değerlerini Manuel olarak gir ve kumandanın 'Ok' tuşuna bas.

DEM TV

12525 V

Video PID: 230
      AUdio PID: 231

Yorum yap

ne yazıkki 9000pvr cihazlara video ve audio pid girilmiyor ilgin için teşekürler

Yorum yap

ultraya giriliyor pvr girilmiyormu, kanal arama ok seçili uydu ok altta pıd arama ok aramayı başlat orda frekansı kanalı seç pid gir ok

Yorum yap

salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ultraya giriliyor pvr girilmiyormu, kanal arama ok seçili uydu ok altta pıd arama ok aramayı başlat orda frekansı kanalı seç pid gir ok
            kusura bakma pid aramasının olmadınığını zannediyordum sayende bu özleliğinide buldum tşk pidleri girdim kaydettim ama sorun düzelmedi

Yorum yap

bende pvr plmadığı için bir şey diyemiyorum ama ultrada şuan dem tv de sorun yok seyrediyorum

Yorum yap

kusura bakma pid aramasının olmadınığını zannediyordum sayende bu özleliğinide buldum tşk pidleri girdim kaydettim ama sorun düzelmedi
                Ses sorunu olan kanalı listeden sildikten sonra, verilen PID değerlerini girerek kaydedin.

Düzelmesi gerekir.

Yorum yap

x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Ses sorunu olan kanalı listeden sildikten sonra, verilen PID değerlerini girerek kaydedin.

Düzelmesi gerekir.
                  sadece demtv de böyle bir sorun yaşıyorum dediğin gibi liste düzenine girdim demtv yi sildim kanalaramaya girdim pid aramasında ilave olarak videopid 231
                  audio pid 230 pcr pid 230 olarak giriyorum ama değişen bişey yok

Yorum yap

demtv ses sorununu çözdüm arkadaşlar faydalana bilir diye yazıyorum önce ntv batı kanalı açıyorum ardından dem tv yi açıyorum böylelikle dem tv nin ses sorunu düzelmiş oluyor

Yorum yap

:d :d :d

Yorum yap

demtv ses sorununu çözdüm arkadaşlar faydalana bilir diye yazıyorum önce ntv batı kanalı açıyorum ardından dem tv yi açıyorum böylelikle dem tv nin ses sorunu düzelmiş oluyor

ilginç..

Yorum yap

dem tv izleyen pek fazla kimse yoktur heralde.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X