• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Herkese Merhaba,
    Cuma günü ben de bir next 2000 sahibi oldum.
    Emektar Next 8000xcam'i de diğer odaya koydum eski tv ile beraber.

2 gündür 2000 i kurcalıyorum. Şimdilik çok güzel.
    Fakat HD yayın seyretme şansım olmadı, Mach1 hocaya pm attım. Servera üye yaparsa seyredeceğim inşallah.
    W3'te HD yayınlarda sinyal yok diyor? Bu neden olabilir acaba?

Saygılar...

Yorum yap

• arkadaşlar cihaz pahalı hemde hd li yayın çok az.ben derimki hemen balıklama atlamayın.fiyatı düşer.

Yorum yap

• aldik efem.. 3 tane 2000 hd.. 1 hdsmart.... 1 showrooma.. digerleri satmak icin...
        hakkaten muhtesem goruntusu var..... yapanlarin ellerine saglik...
        tesekkurler..

Yorum yap

• ben dun aldım ama 42 ve13 hd yayın olmadıgı için aldıgıma pişmanım sanırım koşulsuz iade edcem serverler paralı olmuş peleş server varmı arkadaşlar

Yorum yap

• Beleş serverler artık tarih oldu....
            Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum ama yardımcı olan olursa sevinirim.hd yayın izleyebilme sevdasıyla 2000 hd aldım.internetten s.wiev hq yayın için modül ve kart aldım.fakat swiev hq kanalının 2 tane frekansı var biri hd biri standart yayın yapıyor.ben cihazda sadece sd yayını izleyebiliyorum hd yayının sesi var görüntüsü yok. yetkili satıcı ile görüştüm next'in yetkili servisini arayın biz test edip gönderiyoruz dediler. acaba kazıklandım mı, yoksa cihazda yapmam gereken bir ayarmı var.yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• bende 5 ay oldu alalı çok memnunum ama bide net bağlantısını yapıp servere üye olabilsek süper olucak

Yorum yap

• babacan.53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum ama yardımcı olan olursa sevinirim.hd yayın izleyebilme sevdasıyla 2000 hd aldım.internetten s.wiev hq yayın için modül ve kart aldım.fakat swiev hq kanalının 2 tane frekansı var biri hd biri standart yayın yapıyor.ben cihazda sadece sd yayını izleyebiliyorum hd yayının sesi var görüntüsü yok. yetkili satıcı ile görüştüm next'in yetkili servisini arayın biz test edip gönderiyoruz dediler. acaba kazıklandım mı, yoksa cihazda yapmam gereken bir ayarmı var.yardımcı olursanız sevinirim.
                  Lnb ni de hd lnb olarak değiştirdin mi ? bildiğim kadarıyla lnb nin de hd olması gerek.

Yorum yap

• Lnb nin hd olmasına gerek yok...
                    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• yazılımı güncel uğraşanları bol,faydalanalım diye bastık parayı aldık.emu ile izlenebilen hd kanal varmıdır. çanak astrada thora mı geçssem.teşekkürler.

Yorum yap

• kolay gelsin ustalar
                        ben su anda 7500hd kullanıyorum konular hakkında pek bilgim yok bir uyducu bana motorlu çanak ve2000 hd yi kurdurmamı söyledi. kurulum ve detaylar hakkında mail atarsanız sevinirim...

Yorum yap

• slm server almak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz necons

Yorum yap

• necons Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            slm server almak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz necons
                            Mach1 Hocaya özel mesaj at ilğilenir.

Yorum yap

• internete cihaz hep bağlımı kalacak izlerken veya yazım atarken internetten para yazıyormu teşekkür

Yorum yap

• mach1 hocaya server için nasıl mesaj atıcam onun adresi ne

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X