• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

arçelik 510 dcı acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arçelik 510 dcı acil yardım

arkadaşlar elimde arçelik 510 dcı var cihaz goldmaster 9400 e çevrilmiş cihaza yazılım yüklenmedi cihaz şu anda stand by da ve açılmıyor sorun nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

Yanlışın var.510 ile 500(9400)farklı seri...yazılım yüklenmiyormu?
    Masters of DVB!
    A
    N
    İ
    S
    A

Yorum yap

tvm45 Nickli Üyeden Alıntı
      Yanlışın var.510 ile 500(9400)farklı seri...yazılım yüklenmiyormu?
      haklısın arkadaşım, cıhaz as 500dcı,cıhaz stentbayda kalmış kırmızı ışık yanıyor fakat açılmıyor ,besleme voltajları çıkıyor

Yorum yap

stand-by da iken normal ama açmak istediğinde açıllmıyorsa flash soğuk lehim olabilir...
        Masters of DVB!
        A
        N
        İ
        S
        A

Yorum yap

kurtarma yazılımı yükle goldmaster 9400vcı yazılımında var aynısını yükle
          ***yunus emre elektronik***

Yorum yap

4041 Nickli Üyeden Alıntı
            kurtarma yazılımı yükle goldmaster 9400vcı yazılımında var aynısını yükle
            ***yunus emre elektronik***
            kurtarma yazılımını da denedim arkadaşım ama malesef cıhazlan baglantı kuramadım,flaşı çıkartıp yeniden taktım düzeldi

Yorum yap

sadece flashın bacaklarını ısıtsa idin,yine olurdu sökmene gerek yoktu...
              Masters of DVB!
              A
              N
              İ
              S
              A

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X