• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

wireless + anten guclendirme

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ikitane karşılıklı kullanıl dıgın da 4 km ulaşılacagı soyleniyor ama ben bunu dene me şansım olmadı ama 50 metrede %73 sinyal goruyorum artık bu bakırla yapıldı vakit bulunca bide celik kullanarak yapıcam bakalım performas artıcak mı ...

Yorum yap

haberlerini dört gözle bekliyorum arkadaşım iş yerinde labtobumu kullanmak istiyorum eve yaklaşık 500 M civarında çalışmalarında başarılar saygılar

Yorum yap

labtop un lokal antenine herhagi bi mudahale edemezsin onun için anteni sokulup takılan pcmcı kart almanlazım resim deki anten lerden bitane modem e bitanede pcmcı a yapıp bir birini gorecek şekilde koyman lazım bana gore kesin calışır ama soketi bulmakta zorlana bilirsin hic aramadım numunelerin içinde bitane vardı onu kullanıyorum en az 15 anten yaptım enson yaptıgım reflektoru paslanmaz anten bakır 200 metreden hic mudahale edilmemiş ev içersindeki modeme %40 kalitede balana biliyorum onun da resmini koyuyorum...

Yorum yap

teşekkürler verdigin bilgiler için modemin sinyal mesafesini nasıl yükseltebiliriz zoom x6 saygılar

Yorum yap

modemin antenini degiştirmeden en kolayyolu konunun başında bahsettigim aleminyum folyodan yarım ay şeklinde reflek tor koymak mesafeyi artırıyor ....

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar bana anten girişi olan pcmcia card lazım ve menzili yüksek olan baya bi arastırdım ama bulamadım yardımcı olabilirmisiniz?

Yorum yap

paylaşim içim sagol,
                  By ATAKÖY

Yorum yap

güzel çalışma emeğine teşekkürler.....
                    Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

teşekkürler güzel bir çalışma olmuş

Yorum yap

çok güzel eğer verım verıyorsa ne mutlu sana bende denemek ısterım eğer mümkünse ölcüleerı verebılırmısın bakır levhanın boyu ıletkenın boyu v.b. bılgılerı projeni burada yayınlarmısın?
                        Tek 90 lık canakla Türksat
                        120 lik canak iki Lnbli Hotbird ve Astra 19
                        Next YE-7500 FTAX

Sevgilerimle Nightmann

Yorum yap

slm çalışmalarınız çok güzel benim komşunun interneti var ve bende yeni bilgisayar aldım yararlanmak istiyorum ama telekom elemanlarının 'paylaşım olmasın' demesi korkuttuğu için bende kablosuz bağlanırız dedim acaba bu yöntemi nasıl kullanabilirim ve gereken kablo neyse bilgisayarın neresine bağlayacağım onuda söylerseniz sevinirim.
                          [MOUSE]Eğer herkes bir başkası için bir şey yaparsa dünyada ihtiyaç içinde kimse kalmaz. Sadece bir kişiye yardım et! Şimdiki usul bu değil ama inanıyorum, insanlar bu yolu öğrenecekler. [/MOUSE]

Yorum yap

Yabancı bir sitede bir de antenle uygulama yapmışlar.http://www.wwc.edu/~frohro/Airport/P...Primestar.html inceleyebilirsiniz. Bu anten uygulamasında hurda bir uydu anteninin Lnb takılan kısmına bir konserve kutusu içine de Pringles anten projesine benzer bir anten takılmış. 22 Db kazançlı olduğunu iddia ediyor ama insanın denemeden pek inanası gelmiyor doğrusu. Antenlerin birbirini gördüğü bir hat üzerinde 16 kilometre uzağa erişmişler. Oldukça güzel bir sonuç öyle değil mi?

Yorum yap

çalışmalarınız övgüye değer...
                              ama kablolu paylaşımda pc ler arası dosya paylaşımı ve hız olayında sorun yok...
                              bu sistemlerde çiplerden dolayı sorun olduğunu öğrendim...
                              uyumlu olan çipli usb ve ya pcı sistemleri nerden bulacaz acaba?
                              bende düşünüyorum böle bi sistem...

Yorum yap

ellerinize saglık güzel bır sunum umaraım herkes için basarılı olur:sagol:
                                Ben bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem. O işe neler engel olur diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür.
                                Kötü bir döneme girdiğinde ve her şey sana karşı gibi göründüğünde, bir dakika bile dayanamayacakmışsın gibi geldiğinde, sakın pes etme; çünkü işte orası gidişatın değişeceği yer ve zamandır.
                                Hayatta en büyük basarı başkasının, "YAPAMAZSIN" dediğini yapmaktır.M.K.ATATÜRK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X