Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Vu+ > Vu+ Solo

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-09-2011, 18:08   #21
fmberg
Gelişimci Üye

Üye No: 13525
Giriş: 18-04-2006

Uydu Alıcısı: vu+

Kart Paylaşımı: cccam ful server

usb adptör olarak airties 2040 çalıştıramadım uygun deilmi acaba suan accesspoit kullanıyorum kablosuz ağımdan odaelektrik kesildiginde veya bağlantıkoptugunda tekrar geldiği zaman bağlanması 1saati buluyor oda dns ye ip adrsini yazıp tekrar cihazı açıp kapattıgım zaman geliyor normalmi acaba
fmberg is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-09-2011, 19:07   #22
fmberg
Gelişimci Üye

ya benim ağ ayarlarında iki tane ağ noktası oldu lan conection 1 ve 2 diye acces point kullanıyorum kablosuz ağımdan ikisinden de internet var kabloyu laptopumla denedim ama servere baglaanamıyorum yada cihaz internete girmiyor agı test ettiğimde hepsi okey basta bitaneyken ag servere ve intrernete baglanıyodumkabloyu laptopa takıyorum internete giriyor kafayı yiyecem nasıl düzeltebiliriz
Eski 28-09-2011, 19:12   #23
fmberg
Gelişimci Üye

serverda bi problem var desem cihaz internetede girmiyor internet ayarlarınızı kontrol edin diyor eternet kablosunu pc ye takıyorum bağlantı var
Eski 10-10-2011, 00:41   #24
fmberg
Gelişimci Üye

ya bu türksatta ntv sporu izleyemiyorum maç yayınlarında soylemesi ayıp izleyemediğim kanal yok bunun dısında butun ligleri çatır çatır izliyorum turksatta macsaatlerinde ntv sporu izleyemiyorumaslında hiç gerek yok ama sinirim bozuluyo açılmayınca 8000xcamplusla izliyodum onumu taksam geri napsam) bu cihazlarda sadece server lamı kanallar açılıyo emu falan yokmu ntv sporu acan
Eski 10-10-2011, 08:35   #25
Karbon
Kıdemli Üye

Üye No: 29761
Giriş: 17-09-2006

Uydu Alıcısı: Vu+ Duo & Next Machina3D&Machina3D Süper & Next MinixHD & Next Pandora & Next YE-2000 SuperPlus vb..

Kart Paylaşımı: CCcam & MGCamd

Alıntı:
fmberg tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ya bu türksatta ntv sporu izleyemiyorum maç yayınlarında soylemesi ayıp izleyemediğim kanal yok bunun dısında butun ligleri çatır çatır izliyorum turksatta macsaatlerinde ntv sporu izleyemiyorumaslında hiç gerek yok ama sinirim bozuluyo açılmayınca 8000xcamplusla izliyodum onumu taksam geri napsam) bu cihazlarda sadece server lamı kanallar açılıyo emu falan yokmu ntv sporu acan
Selamlar Sn @fmberg ;

CCcam kullanarak Biss şifreli kanalları seyretmek için öncelikle buradan güncel emu kéy dosyalarını indirip herhangi bir ftp programı ile cihaza bağlanıp dosyaları adlarının bulunduğu ilgili bölümlere (kéys klasöründeki dosyaları :var/kéys içine, scce yazan klasörün için deki dosyaları: var/scce içine) gönderip bu dosyaları sağ tıklayıp dosya izinlerinden 755 yaparak kaydedin.

Daha sonra CCcamCfg. uzantılı dosyanızda bulunan( server bilgilerininizin olduğu dosya (etc/kéys içinde)da ufak bir ilave yaparak en alt satıra aşağıda yazdıklarımı girip kaydedin.
Alıntı:
SOFTKEY FILE : /var/k.eys/SoftCam.k.ey
AUTOROLL FILE : /var/k.eys/AutoRoll.k.ey
STATIC CW FILE : /var/k.eys/constant.cw
Kırmızı ile yazdığım yerlerdeki k.eys ve k.ey yazan kısımlardaki noktaları dosyaya yazarken silin.
Daha sonra Ntvspor kanalını seyretmek için feed kanalına gidip 2-3 sn bekledikten sonra tekrar bu kanala geri döndüğünüzde kanal açılacaktır,diğer biss şifleri kanallarda bu işlemi yapmanıza gerek yoktur kanallar direk açılır.

Kolay gelsin.
________________________________________________________________________________
Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
www.next.com.tr
http://destek.next.com.tr/
Karbon is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-10-2011, 19:25   #26
midjag
Yeni Üye

Üye No: 60197
Giriş: 18-10-2007

Kart Paylaşımı: Newcam

Can you explain in English
midjag is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-2011, 00:33   #27
fmberg
Gelişimci Üye

bu altyazı olayını yapamadım ya bi o kaldı yapamadıgım
orjinal sitedeki denilenlari yaptım yanlış bişemi var acaba programı pc ye indirdim ftp ile tmp klasorune attım sonra telnetle baglandım ip noyu yadım root yazzdım logine cd /tmp yaptım :/tmp#cıktı orda kaldı mavi tusa bastıgımdada ccamla ilgili bilgiler cıkıyor blu panel falan yada siz ustaların yaptıgı baska bi yontem varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim
Eski 13-12-2011, 18:43   #28
fmberg
Gelişimci Üye

basit bi soru olacak ama benim cihazdaki saat yarım saat geri nasıl düzeltebilirim bulamadım bi türlü yeni server bilgileri yükledim ondan sonra oldu geci pek onemi yok ama sunu farkettim epg bilgilei film başlama bitiş zamanları bilgisi hatalı gosteriyo bide altyazılı film izlerken sekranizasyonu tam ayarlıyorum bi iki dakika sonra bozuluyo saat doğru iken cok güzel izliyodum altyazılı oolarak bununlamı alakalı acaba?
Eski 23-01-2012, 00:15   #29
cumhur83
Yeni Üye

Üye No: 120343
Giriş: 23-01-2012

bende vu solo aldım..3D desteklermi acaba bilin ustalar yardımcı olursa sevinirim
cumhur83 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-01-2012, 09:02   #30
Karbon
Kıdemli Üye

Üye No: 29761
Giriş: 17-09-2006

Uydu Alıcısı: Vu+ Duo & Next Machina3D&Machina3D Süper & Next MinixHD & Next Pandora & Next YE-2000 SuperPlus vb..

Kart Paylaşımı: CCcam & MGCamd

Alıntı:
cumhur83 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bende vu solo aldım..3D desteklermi acaba bilin ustalar yardımcı olursa sevinirim
Tüm HD cihazlar 3D yayınların formatını destekler burada marifet Tv'de dir,eğer TV 3D desteklemiyorsa bu yayınları sadece 2 parçaya bölünmüş olarak görebilirsiniz.
________________________________________________________________________________
Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
www.next.com.tr
http://destek.next.com.tr/
Karbon is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok