• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 xcıs alayımmı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşımız zaten kullanımına uygun bir model seçmiş onun üzerinde duruyor
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

9000 ultra al.....
      C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

cevaplar için teşekkürler yarın gidip çankayadan almaya karar verdim

Yorum yap

arkadaşlar birşey daha soracağım bu cihaza destek nasıldır (yazılım v.b) ve sürermi daha öncede söylediğim gibi yeni bir cihaz sayılmaz.teşekkürler

Yorum yap

Taotao Nickli Üyeden Alıntı
            arkadaşlar birşey daha soracağım bu cihaza destek nasıldır (yazılım v.b) ve sürermi daha öncede söylediğim gibi yeni bir cihaz sayılmaz.teşekkürler
            arkadaşım şuana kadar türkeyedeki en güzel desteği next kullanıcıları alıyor
            bu konuda için rahat olsun
            ben 4 senedir next plus serisinden vazgeçemiyorum
            saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
            ultra fan clup

Yorum yap

next alda ne alırsan al sen imdat364 e bakma obaşka makineri görmemiş galiba 2000 xcıs gibi malın olsun çamurdan olsun.... tabi bu cihazlar bulaşık çamaşır falan yıkamıyo cihazdan beklentin ne bilmiyorum tabii....

Yorum yap

ama artık hiç bi destek yok cunku guncel yok ve bu cihazlarlada hiç olabilceini sanmıorum böle basit emu larla artık bu iş çözülemicek bence bekle biras yeni bişiler olcak bu aralar saygılar.

Yorum yap

ben daha önce next 2000 cı plus kullanıyordum ve çok memnundum dün cıs plus aldım ve harika bir cihaz olduğunu gördüm herkesede tavsiye ederim

Yorum yap

bünyamin06 Nickli Üyeden Alıntı
                    ben daha önce next 2000 cı plus kullanıyordum ve çok memnundum dün cıs plus aldım ve harika bir cihaz olduğunu gördüm herkesede tavsiye ederim
                    Çok iyi etmişsin güle güle kullan...
                    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X