• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 7500cı yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 7500cı yardım

sevgili forum dosları bir adet next ye-7500cı cihaz geldi cihaz ön panelde çizgiler gelip kayboluyodu yazılım denedim yazılımı aldı tam işlem biterken fail verdi sora stanbay durumuna geçti ekranda 4 adet çizgi oldu - - - - aynen böle açılmadı sora kanal kiztesi yükledim ön panele saat geldi pawır düğmesine basınca açılmışgibi 0001 oluyo tveye bişey gelmiyo birden yukarıda gitmiyo kumandadn kapatıyom saat geliyo açıyom 0001 oluyo ilgilenen arkadaşlar yardım :cuara:

Ustalar selamlar.bİr konuda yardiminiza İhtİyacim var.yardimci olursaniz sevİnİrİm.elİmde yumatu 8500 ci serİsİ cİhazim var.bazen caliŞiyor bazen eeee yaziyor, bazen de ---- yaziyor. Ne yapmam gerekİr bİlemİyorum.Şİmdİden teŞekkÜrler...

Yorum yap

ziyamarasli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ustalar selamlar.bİr konuda yardiminiza İhtİyacim var.yardimci olursaniz sevİnİrİm.elİmde yumatu 8500 ci serİsİ cİhazim var.bazen caliŞiyor bazen eeee yaziyor, bazen de ---- yaziyor. Ne yapmam gerekİr bİlemİyorum.Şİmdİden teŞekkÜrler...
      yumatu çihazın next le alaksı yok buradan yardım alamazsın çihazı cereyana takarken eliniz stby da takın çihazın ekranında uuuu geliyorsa yazılımla kurtarabilirsin yoksa flash sökülüp yazılacak.

Yorum yap

bu konuyu bence next servisle görüş teknik servis tel:0212-237-04-98 araya bilirsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X