• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000xcı plus softcam yükleme sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000xcı plus softcam yükleme sorunu

Arkadaşlar 2000xcı plus makinam var cihaza yazılım yükleye bildiğim rs 232 kabloyla soft cam dosyalarını yükleyemiyorum 232 kablom 5-5 2-3 3-2 şeklinde bağlı.Cihazla bilgisayar arasında bağlantı kurmaya çalıştığımda Error! Connect with the settopbox.diye hata veriyor.Yardimcı olursanız sevinirim başka kabloda denedim sonuç aynı. Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalr

nonserwiam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2000xcı plus makinam var cihaza yazılım yükleye bildiğim rs 232 kabloyla soft cam dosyalarını yükleyemiyorum 232 kablom 5-5 2-3 3-2 şeklinde bağlı.Cihazla bilgisayar arasında bağlantı kurmaya çalıştığımda Error! Connect with the settopbox.diye hata veriyor.Yardimcı olursanız sevinirim başka kabloda denedim sonuç aynı. Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalr
    bununla dene
    http://www.mach1digital.com/mach1for...2&d=1166806465

Yorum yap

denedim fakat olmuyor.Bilgisayardan şüphelenmeye başladım ama yazılımı nasıl atıyor aklım almıyor..

Yorum yap

PCLink 2.2 ile deneyin,(Not: cihaz stand by konumunda olmalı..)...
        Forum Kuralları

Yorum yap

Sanırım benim yaşadığım sorunun aynısıyla karşı karşıyasın arkadaşım.Bende 614b yazılımını Pclink2,0 ile atıp sonrada Pclink2,2 ile key dosyasını atmaya çalıştığımda aynı şeyle karşılaştım.Ama biraz aceleci davranmış iyice araştırmamışım.Zira bilgisayarım windovs98.Jeton düşüpte Pclink2,2Win98'i kullanınca mesele halloldu.Bilmem sende benim yaptığımımı yapıyorsun.

Yorum yap

cihaza reset at 2.2 ileyolla tekrar yap

Yorum yap

benim bilgisayar windows xp ama söylediklerinizi akşam deneyip sizi haberdar edicem bilgilerini paylaştığınız ve zaman ayırdığınız teşekkür ederim arkadaşlar

Yorum yap

Arkadaşlar daha önce PC kullanarak emu ve softcam dosyalarını kolaylıkla yükleyebiliyordum fakat şu sıralar dizüstü bilgisayar kullanmak zorundayım
                bilgisayarın arkasında sanıyorum yazıcı bağlamak için Rs 232 kablosunu takmak için uygun port var fakat bağlantı noktalarında COM yok Sadece LDT gösteriyor bu nedenle com ayarını yapamıyorum. Bilgisayarın işletim sistemi Windows 2000. Yardımcı olursanız çok memnun olacağım. Şimdiden teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar tüm dosyaları bundan böyle Pclink2,2 ile stan by konumunda atın

Yorum yap

nonserwiam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşım pclink2.2 ile cihazın standby da iken yazılımları kalemle key leri yeşil anahtar ikonu ile at bende de 2000xcıplus var hiç bir proplem yok.(com1 veya com2 dikkat et ) kolay gelsin
                    Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

Bide kablo 1-1 2-3 3-2 5-5 şeklinde bağlı olsa iyi olur.

saygılar

Yorum yap

selam arkadaşlar... bende 614b (2000xcıs plus) yükledim ancak hicbir programla emu key yükleyemedim. problem ne anlayamadım.. daha önce problem yoktu. tekrar 613i yükledim yine olmadı. çözümü bilen var mı?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X